Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna owczarki australijskie - aussies - australian shepherds

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

klub Aussie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna -> ZKwP
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aganiok



Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 3837
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Maj 15, 2011 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

asia_2109 napisał:
kasz napisał:
Im nas będzie więcej tym koszta będą mniejsze ponieważ będziemy musieli zapłacić składkę za osoby które wypełnią wolne spoty a nie posiadają Aussików i będą pomagać tylko wypełnić listę 100 os.

Nie rozumiem!
A czy to nie przypadkiem tak, że jeśli ktoś się deklaruje, to ze wszystkimi konsekwencjami, czyli opłaceniem składki za siebie także?


Oczywiście, że tak.
Ale awaryjny plan jest taki, że jeśli będzie nam brakowało niewiele chętnych osób potrzebnych do założenia klubu, to poprosimy naszych znajomych (już zarejestrowanych zkwp) aby się do klubu dopisali. Przy czym- my musimy naturalnie za nich zapłacić.
_________________
Hodowla Exenata www.exenata.pl
Rehabilitacja i Fizjoterapia www.vetmobility.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Nie Maj 15, 2011 10:57    Temat postu:

Powrót do góry
Destiny



Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 4367
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Maj 15, 2011 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z łaciatymi jesteśmy na "tak" Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Justyna



Dołączył: 27 Lip 2010
Posty: 87
Skąd: w-w

PostWysłany: Nie Maj 15, 2011 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My równie jesteśmy za!
_________________
[img]http://zapodaj.net/254534deb325.jpg.html[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yuli



Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 40
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Nie Maj 15, 2011 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak tylko się wtrącę...
Nie chcę gasić niczyjego zapału, ale wydaje mi się, że aussików nadal jest zbyt mało. Populacja belgów jest znacznie większa, a mimo wszystko tworzenie klubu kończy się na planach.
Może wartoby zastanowić się nad zjednoczeniem sił.. Czesi w takim układzie sobie radzą. Głośno myślę.

Gdyby kogoś interesowało jak to u nas wyglądało LINK

Pozdrawiam! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
juskro



Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 1130
Skąd: Knurów / Szamotuły

PostWysłany: Nie Maj 15, 2011 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jam też jest za Very Happy Smile mimo ze nie mam aussie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Aganiok



Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 3837
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Maj 15, 2011 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yuli napisał:
Tak tylko się wtrącę...
Nie chcę gasić niczyjego zapału, ale wydaje mi się, że aussików nadal jest zbyt mało. Populacja belgów jest znacznie większa, a mimo wszystko tworzenie klubu kończy się na planach.
Może wartoby zastanowić się nad zjednoczeniem sił.. Czesi w takim układzie sobie radzą. Głośno myślę.

Gdyby kogoś interesowało jak to u nas wyglądało LINK

Pozdrawiam! Smile



Dlatego w pierwszej kolejności chcemy przeliczyć potencjalnych chętnych, dalej zebrać osoby znajome, za które dopłacimy.
Jak to się nie uda, to wtedy może faktycznie warto zjednoczyć siły. Jednakże każda rasa rządki się swoimi prawami, nie wiem, czy uda się je pogodzić.

Przemek ma podliczyć potencjalnych chętnych, oszacowanych przez poszczególne osoby z różnych rejonów.
_________________
Hodowla Exenata www.exenata.pl
Rehabilitacja i Fizjoterapia www.vetmobility.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kasz



Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 790
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Maj 15, 2011 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak Natalia napisała chodzi o określenie konkretnej ilości osób chętnych przystąpić ewentualnie do takiego klubu.

Jeśli np uda się zebrać min 50 chętnych os to koszt dla każdego będzie max 140 zł rocznie, jeśli będzie to 100 os wtedy po 70 zł rocznie.

Rozmawiałem dziś z Justyną która prowadziła semi w Poznaniu również jest zainteresowana z czego bardzo się cieszę Smile

Grono chętnych się powiększa ale nadal oczekuję na dużo więcej wiadomości czy tutaj czy na fb w formie: Imię Nazwisko + Imię psa, więc jeśli jesteście zainteresowani to piszcie, popytajcie znajomych etc.

Osoby które są za a nie mają Aussika ale spodziewają się takowego w najbliższej przyszłości i gotowe są się zapisać witamy jak najchętniej.

Yuli - Thx bardzo i na pewno będziemy pamiętali i jeśli plan się nie uda to pewnie wtedy spróbujemy jednak odzew jest w miarę duży jak na razie a mam nadzieję, że to dopiero początek.


Na koniec jeszcze raz proszę o pw czy wiad na fb od osób chętnych w formie podanej wyżej bo pomimo szczerych chęci nie kojarzę Was z Imion i Nazwisk za co przepraszam Wink Przypomnę jeszcze raz, że wysłanie wiadomości w swoim imieniu lub grupy osób z którymi udało Wam się porozumieć i zebrać deklaracje jest równoznaczny z gotowością wpłacenie w ciągu maksymalnie 3 miesięcy maksymalnie 140zł jeśli uda się zebrac przynajmniej 50 chętnych Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ewka i haker



Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 313
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Maj 16, 2011 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę że jest to gra warta świeczki i warto się starać
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aganiok



Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 3837
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Maj 17, 2011 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

okazuje się, że niestety nadal niedostateczna liczba forumowiczów zagląda do wątku zkwp.

Pozwoliłam sobie więc wyjść na przeciw i do wybranych osób piszę privy w sprawie klubu.
(Nie jestem w stanie do kilkuset osób wiadomości wysłać, więc wybieram osoby które długo i aktywnie uczestniczą na forum, bo liczę, że takie potencjalnie będą zainteresowane)
_________________
Hodowla Exenata www.exenata.pl
Rehabilitacja i Fizjoterapia www.vetmobility.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wolka



Dołączył: 23 Maj 2009
Posty: 911
Skąd: wyspa wolin(Wolin)

PostWysłany: Wto Maj 17, 2011 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mam pytanie, bo może nie doczytałam, czy 140 zł to tyle sobie zkwp sobie życzy? skąd taka duża cena?
_________________


"Aby właściwie nacieszyć się psem, nie wystarczy po prostu nauczyć go być prawie człowiekiem. Chodzi o to, by otworzyć się na możliwość stania się po części psem" - Edward Hoagland
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olfactus



Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 1573

PostWysłany: Wto Maj 17, 2011 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yuli napisał:
Tak tylko się wtrącę...
Nie chcę gasić niczyjego zapału, ale wydaje mi się, że aussików nadal jest zbyt mało. Populacja belgów jest znacznie większa, a mimo wszystko tworzenie klubu kończy się na planach.


U barnów też. A jest ich więcej niż belgów.

Cytat:
Może wartoby zastanowić się nad zjednoczeniem sił.. Czesi w takim układzie sobie radzą. Głośno myślę.


Warto. Tylko ze zjednoczeniami też jest problem. Np dla ogara i gończego trudno byłoby zrobić wspólny klub, bo i hodowcy się nie lubią i wizje hodowli maja inne (szczególnie gończarze wizje hodowli ogarów)

Z dobrze działających klubów ras poznałam klub jamnika - ale uważam, że to był wynik miedzy innymi tego, że przewodniczącym i klubu wybieralnego i klubu komisji była ta sama osoba. A mimo takiej ilości jamników też mieli problem z corocznymi składkami. Udawało się dzięki temu, że osoba zbierająca składki na wystawach chodziła od osoby do osoby i o składce przypominała.
_________________
altopsy.com
ALTO
szkolenie psów, hotel dla zwierząt, porady behawioralne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Aganiok



Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 3837
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Maj 17, 2011 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wolka napisał:
a ja mam pytanie, bo może nie doczytałam, czy 140 zł to tyle sobie zkwp sobie życzy? skąd taka duża cena?


Składka jest od 50 do 140zł wedle naszych szacunków. Kwota taka wynika z ewentualnej ilości chętnych.

Jak na razie chętnych jest kilkanaście osób. Jest tez kilkoro chętnych, ale bez funduszy. Jeszcze popytam, niemniej wysoce prawdopodobne, że plan skończy na panewkach.
I to pewnie na zawsze. Bo niestety jest wiele ras, gdzie populacje są, dużo, dużo bardzie liczne. Ale klub to nie kwestia ilości samych właścicieli- tylko osób które są zapalonymi miłośnikami, chcą w klubie być i do tego opłacać składkę. A A takich tak naprawdę, w każdej rasie jest niewielu, a na pewno nie tylu aby setki osób uzbierać.
_________________
Hodowla Exenata www.exenata.pl
Rehabilitacja i Fizjoterapia www.vetmobility.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
myriad



Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 5089
Skąd: Zalesie k. W-wy

PostWysłany: Wto Maj 17, 2011 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tak z ciekawosci czystej (i nie jest to podchwytliwe pytanie) podajcie mi prosze przyklady w jaki sposob kluby ras w ZKWP wplynely pozytywnie na szeroko rozumiane dobro poszegolnych ras?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tomaszek



Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 785
Skąd: Oleśnica/Wrocław

PostWysłany: Wto Maj 17, 2011 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my się piszemy na takową akcję ;D
_________________
Bonkowa Banda ;D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
olfactus



Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 1573

PostWysłany: Wto Maj 17, 2011 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem, że pytasz o kluby wybieralne a nie kluby komisje?
Jedynym przykładem, który przychodzi mi do głowy jest Klub Posokowca. Nie mam teraz czasu, żeby opisywać, ale można porównać strony www
Klubo - komisja:
http://www.klubposokowca.zkwp.pl/
Klub wybieralny
http://www.klubposokowca.org.pl/empty.php

Głównie - bardzo fajna baza psów, promowanie użytkowości i przynależność do ISHV (dzięki temu np spotykają się z członkami klubów posokowca z innych krajów)
_________________
altopsy.com
ALTO
szkolenie psów, hotel dla zwierząt, porady behawioralne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Wto Maj 17, 2011 18:54    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna -> ZKwP Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

owczarki australijskie - aussies - australian shepherds  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group