Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna owczarki australijskie - aussies - australian shepherds

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Które sklepy internetowe najbardziej polecacie?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna -> Luz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aliquama



Dołączył: 27 Wrz 2011
Posty: 8

PostWysłany: Sro Wrz 28, 2011 22:27    Temat postu: Które sklepy internetowe najbardziej polecacie? Odpowiedz z cytatem

Krakvet - z całego serca go polecam. Zamówienie, które mieściło włącznie 25 produktów, zostało wysłane po jednym dniu. Zamówiłam 27.09 i przyjdzie jutro (najprawdopodobniej). Dlatego za dostawę wielki plus i brawa. Kiedy próbowali mi powiedzieć o pewnych niedogodnościach telefonicznie (mianowicie braku misek wcześniej zamówionych) a nie mogli się ze mną akurat skontaktować, natychmiastowo mnie poinformowali i spytali, czego sobie życzę - czy poczekania na zamówiony produkt, czy wysłania bez tego produktu. Zdecydowanie polecam właścicieli wszelkich zwierząt. Sprzedawcy bardzo mili i uprzejmi. A wy jakie sklepy polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Wrz 28, 2011 22:27    Temat postu:

Powrót do góry
PoolseHeks



Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 1967
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Wrz 28, 2011 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zwykle robię zakupy w swiatkarm.pl - zamówienia są realizowane błyskawicznie, ceny bardzo przyzwoite i do zakupów powyżej 100 zł zawsze jest drobny gratis. Wybór karm jest fajny, inne klamoty nieco słabiej. Dobre doświadczenia miałam też z Telekarma.pl - szybka dostawa i dobry wybór, ale ceny nieco wyższe.
Najgorzej jak dotąd zaprezentował się Zooplus, kiedy to zamówienie złożone z 5-6 artykułów dotarło do mnie po 6 tygodniach i nawet nikt nie był uprzejmy do mnie w tej sprawie zadzwonić!
Karusek z kolei taki sobie średni - zamawiałam jakiś gadżet, kolory niby do wyboru, ale potem zadzwonili, że nie ma w tym kolorze, że nie mogą zamówić, że zamówią ale nie wiedzą co dostaną, bla bla bla.
_________________
Esme - Ashqueen SMART WITCH / Nieoficjalnie jak gdyby trochę Trusio też Wink
Szanta Dalmatynka Blondynka ['] / Aster Cane da Pastore di Oropa. Prawie. [']
www.altopsy.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Destiny



Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 4367
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Wrz 28, 2011 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamawiałam sporo rzeczy z zooplusa i dla odmiany bardzo sobie chwalę szybką realizację dostawy i drobne gratisy.
Często zamawiam też w Kuchni pupila.pl i animalia.pl
czasami gryzaki w e-pies.eu
_________________
Agnieszka,Desti,Kiara,Teddy & Rafiki oraz Castiel [']
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
mora



Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 135
Skąd: dolny śląsk

PostWysłany: Czw Wrz 29, 2011 08:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też polecam zooplus,zwłaszcza dwupaki:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kara



Dołączył: 18 Cze 2007
Posty: 6982
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Wrz 29, 2011 09:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krakvetu nie lubię bo zawsze mają na magazynie braki... nie zabezpieczają towaru...i raz czekałam miesiąc na karmę i szampon bez odzewu z ich strony.

karmę zamawiam zawsze z telekarmy bo szybko i bezproblemowo.
_________________

http://showfarm.cba.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aleksandra



Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 2749
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Wrz 29, 2011 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja z krakvetem nie miałam najmniejszych problemów, w sumie to mają tam dostępne karmy, które u innych mają termin oczekiwania 7 dni...

telekarma, niestety nie zamawiam już u nich z powodu braku niektórych produktów, które zamawiam hurtowo, ale przesyłkę potrafię dostać tego samego dnia Smile

animalia uwielbiam za kontakt, ceny, lokalizację, ale niestety mają coraz więcej produktów niedostępnych od ręki
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Onaya



Dołączył: 15 Kwi 2011
Posty: 582
Skąd: Bełżyce

PostWysłany: Czw Wrz 29, 2011 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jako tako postarałam się zamówić wszytko co najważniejsze (klatka, zapas zabawek itd) w jednej paczce, w Zooplusie Twisted Evil Przesyłka doszła po 2 dniach, więc dla mnie plus Smile

Często mam ochotę coś zamówić (drobne rzeczy) ale nieraz przerażają mnie koszta przesyłki - kupując 2 gryzaki po 10 zł, przesyłka 20zł dodatkowo to przesada jak dla mnie Evil or Very Mad


A jeśli chodzi o karmę, to zamawiam przez Allegro od sprawdzonego sprzedawcy Wink Mają super ceny, dostawa na drugi dzień i duuużo gratisów Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caspy



Dołączył: 28 Sie 2011
Posty: 115

PostWysłany: Czw Wrz 29, 2011 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my korzystamy z zooplus, zookarmy i kuchnia pupila. Jeśli bardzo zależy mi na czasie przesyłki (a niestety najczęściej tak jest Embarassed ), to zamawiam z płatnością przy odbiorze - przysyłają w ciągu 24h Wink jak się zapłaci z góry to się czeka..... i czeka..... i czeka..... Ostatnio kuchnia pupila poratowała mnie przysyłając w ciągu 6h kuwetę (tak tak - kuwetę, mieszkają z nami też koty Laughing ), na którą czekałam w zookarmach 2 tygodnie. I jeszcze cenę jak się okazało mieli o 8zł niższą Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Amulinka



Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 12738
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Wrz 29, 2011 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio korzystam z Telekarmy - mają fajne promocje Smile
_________________
Ula, Lava & Suvi
Ami [*] Choco [*] Asti [*]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aliquama



Dołączył: 27 Wrz 2011
Posty: 8

PostWysłany: Czw Wrz 29, 2011 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swego czasu zamawiałam z Zooplusa i daję im minus za przesyłkę, która dotarła do mnie chyba po dwóch tygodniach, mimo, że zamówiłam jedynie paśnik dla królików.
Karusek średnio sobie cenię za szybkość dostawy, ale jeśli chodzi o atmosferę i dokładność to jestem na tak.
Muszę chyba wejść na ten "Telekarmy", zapowiada się obiecująco.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zmz



Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 8635
Skąd: Wwa/Jabłonna

PostWysłany: Pią Wrz 30, 2011 01:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zooplus jest błyskawiczny przy płatności przy odbiorze, bo niestety mają siedzibę w Niemczech, więc zanim ten przelew do nich dojdzie, zaksięgują go etc. to mija jakiś tydzień do dwóch, zanim paczka się pojawi. Ale ja ogólnie sobie chwalę, i ceny mają spoko i często promocje.
_________________

Żaklina, Surikon, Soczek oraz Dżemor
Żwirosław (')
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
poli_a



Dołączył: 06 Wrz 2009
Posty: 3297
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Wrz 30, 2011 08:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja przeważnie zamawiam w e-karmy.com
fajny kontakt, szybka dostawa, w karmach spore urozmaicenie i ceny ok.
gryzaki.pl też lubimy.
A jeżeli zamawiam jakieś zabawki to z czterylapki.pl - jak do tej pory ok, tylko czasami mają jakieś braki, ale zawsze jest telefon z info.
Z krakvetem i zooplusem nie miałam jeszcze problemu, ale ja zawsze biorę opcję z płaceniem przy odbiorze.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
violet



Dołączył: 10 Sty 2013
Posty: 2

PostWysłany: Pią Sty 11, 2013 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam animalia.pl, często coś u nich kupuję i zawsze jestem zadowolona

________________
https://www.rebelmouse.com/bizneshostkodyrabatowe sprawdź ofertę


Ostatnio zmieniony przez violet dnia Wto Lip 15, 2014 15:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
josevina



Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 95
Skąd: Trójmiasto

PostWysłany: Sob Sty 12, 2013 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja zapraszam wszystkich aussiko-maniaków do naszego sklepu www.psiogonek.pl, mamy pełen asortyment dla psów sportowych (jest na bieżąco powiększany), a jeżeli czegoś nam brakuje, to stajemy na rzęsach, żeby to mieć dla naszych klientów Smile
_________________
Justyna & PI & Sasza & Olo

szkolenie psów & zabawa
www.funnydog.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mekso



Dołączył: 23 Lis 2018
Posty: 132

PostWysłany: Czw Kwi 16, 2020 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najchętniej korzystam ze sklepów online z ubraniami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Kwi 16, 2020 12:15    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna -> Luz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

owczarki australijskie - aussies - australian shepherds  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group