Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna owczarki australijskie - aussies - australian shepherds

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aussie i rolki
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna -> Różności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agu



Dołączył: 10 Cze 2011
Posty: 3338
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon Lut 04, 2013 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ze szczeniakiem bym była ostrożna z jakimkolwiek intensywnym ruchem, zwłaszcza na asfalcie. można ją tego nauczyć, ale nie trenować, stawy mogą nie dać rady. jak skończy rosnąć może robić wszystko w granicach rozsądku. zresztą pewnie usłyszysz różne wypowiedzi, ale ja do roku nie pozwalałam na wariactwa tego typu Smile potem stopniowo wprowadzałam.co nie znaczy, że do roku był tylko na ziemi, ale bardzo powoli wprowadzałam obciążenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Lut 04, 2013 22:33    Temat postu:

Powrót do góry
magdalena2310



Dołączył: 11 Sty 2010
Posty: 192
Skąd: wlochy(bergamo)

PostWysłany: Sro Mar 20, 2013 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez rolkuje-tzn rolkowalam. Juz chyba z rok czasu rolek na nogach nie mialam. Blu sie bardzo podoba. Przez pierwsze 500 metrow ciagnie mnie jak wariat ,ale pozniej emocje opadaja i biegnie pieknie przy nodze.Jak sie zrobi cieplo i przestanie w koncu padac to i z Nesquikiem sprobuje.Narazie chlopaki na biezni szaleja!! Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iz



Dołączył: 21 Mar 2012
Posty: 303
Skąd: Gdańsk/Olsztyn

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2013 06:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby nie zakładać nowego tematu: Czy jest jakiś mądry sposób na nauczenie psa biegać przy rowerze? Jak na razie plan mam takie żeby przypiąć, powoli ruszyć i zobaczyć co będzie..(później pozbierać zbęby)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michał i Karolina



Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 1631
Skąd: Gdańsk/ Bytom

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2013 07:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja myślę, że najpierw przyzwyczaj małą do truchtu przy Tobie. żeby wiedziała że nie wolno niuchać, zatrzymywać się gwałtownie czy wyrywać do przodu bo to może być ciężko ze zdrowiem i Twoim Laughing
ja powoli zaczynam truchtać małe długości z młodą, żeby się obyła z właśnie takim biegiem no i początki są zazwyczaj rwane ale po paru metrach się przyzwyczaja.
_________________
Karolina, Michał i Nutella
www.niuchacz.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iz



Dołączył: 21 Mar 2012
Posty: 303
Skąd: Gdańsk/Olsztyn

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2013 08:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biegamy sobie w miare regularnie na lince z amortyzatorem i całkiem nieźle nam to idzie. Nie pomyślałam że to może być przygotowanie do roweru Smile
Peoszę o usunięcie kopii tej wiadomości, nie wiem skąd się wzieły


Ostatnio zmieniony przez Iz dnia Wto Kwi 16, 2013 17:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iz



Dołączył: 21 Mar 2012
Posty: 303
Skąd: Gdańsk/Olsztyn

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2013 08:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biegamy sobie w miare regularnie na lince z amortyzatorem i całkiem nieźle nam to idzie. Nie pomyślałam że to może być przygotowanie do roweru Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michał i Karolina



Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 1631
Skąd: Gdańsk/ Bytom

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2013 08:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja w sumie do tego nawet wydaję komendę "biegamy" więc może i przy rowerze można Wink
poza tym chodzi o to, żeby pies był przyzwyczajony do jednostajnego truchtu więc jak to robicie to myślę, że spokojnie młoda da radę przy rowerze Wink
_________________
Karolina, Michał i Nutella
www.niuchacz.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Kwi 16, 2013 08:33    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna -> Różności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

owczarki australijskie - aussies - australian shepherds  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group