Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna owczarki australijskie - aussies - australian shepherds

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

22.06.2013 - treningowy turniej OBI w Katowicach

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna -> Posłuszeństwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gocha2606



Dołączył: 06 Kwi 2012
Posty: 42
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto Cze 18, 2013 22:38    Temat postu: 22.06.2013 - treningowy turniej OBI w Katowicach Odpowiedz z cytatem

Już w najbliższą sobotę, 22 czerwca br w Katowicach , przy okazji zlotu dogtrekkingu, odbędzie się treningowy turniej obedience Wink



Szczegółowe informacje i zapisy u organizatora czyli Agnieszki Pache ze szkoły EVEREST:

http://dogeverest.pl/wychowanie-sport-5-1.html

Fajna okazja, żeby sprawdzić swoje i psa umiejętności i przy okazji dobrze pobawić!
_________________
Gocha&Sasza
http://www.facebook.com/DogMastersTrekking
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Wto Cze 18, 2013 22:38    Temat postu:

Powrót do góry
Martula



Dołączył: 03 Mar 2011
Posty: 1109
Skąd: Świdnica

PostWysłany: Sro Cze 19, 2013 08:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O bardzo fajnie:) Takich wydarzeń powinno być jak najwięcej:)
Szkoda tylko, że post ukazał się 18 czerwca a na stronie jest info, że zgłoszenia do 1 czerwca...
_________________
Marta, Ory i MaliBu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zmz



Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 8635
Skąd: Wwa/Jabłonna

PostWysłany: Sro Cze 19, 2013 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marta, napisz maila, może skoro ogłaszają, to znaczy, że zaineresowanie małe i jeszcze przyjmują? Wink
_________________

Żaklina, Surikon, Soczek oraz Dżemor
Żwirosław (')
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Gocha2606



Dołączył: 06 Kwi 2012
Posty: 42
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro Cze 19, 2013 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego o wiem można się jeszcze zgłosić - najlepiej skontaktować się z Agnieszką Pache Wink
_________________
Gocha&Sasza
http://www.facebook.com/DogMastersTrekking
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Martula



Dołączył: 03 Mar 2011
Posty: 1109
Skąd: Świdnica

PostWysłany: Sro Cze 19, 2013 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK, dzięki za sugestięSmile o tym nie pomyślałam.
_________________
Marta, Ory i MaliBu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Cze 19, 2013 12:12    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna -> Posłuszeństwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

owczarki australijskie - aussies - australian shepherds  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group