| Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
| Autor |
Wiadomość |
Gocha2606
Dołączył: 06 Kwi 2012 Posty: 42 Skąd: Katowice
|
Wysłany: Wto Cze 18, 2013 22:38 Temat postu: 22.06.2013 - treningowy turniej OBI w Katowicach |
|
|
Już w najbliższą sobotę, 22 czerwca br w Katowicach , przy okazji zlotu dogtrekkingu, odbędzie się treningowy turniej obedience
Szczegółowe informacje i zapisy u organizatora czyli Agnieszki Pache ze szkoły EVEREST:
http://dogeverest.pl/wychowanie-sport-5-1.html
Fajna okazja, żeby sprawdzić swoje i psa umiejętności i przy okazji dobrze pobawić! _________________ Gocha&Sasza
http://www.facebook.com/DogMastersTrekking |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Wto Cze 18, 2013 22:38 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Martula

Dołączył: 03 Mar 2011 Posty: 1109 Skąd: Świdnica
|
Wysłany: Sro Cze 19, 2013 08:15 Temat postu: |
|
|
O bardzo fajnie:) Takich wydarzeń powinno być jak najwięcej:)
Szkoda tylko, że post ukazał się 18 czerwca a na stronie jest info, że zgłoszenia do 1 czerwca... _________________ Marta, Ory i MaliBu
 |
|
| Powrót do góry |
|
 |
zmz

Dołączył: 29 Lis 2006 Posty: 8635 Skąd: Wwa/Jabłonna
|
Wysłany: Sro Cze 19, 2013 10:25 Temat postu: |
|
|
Marta, napisz maila, może skoro ogłaszają, to znaczy, że zaineresowanie małe i jeszcze przyjmują?  _________________
Żaklina, Surikon, Soczek oraz Dżemor
Żwirosław (') |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Gocha2606
Dołączył: 06 Kwi 2012 Posty: 42 Skąd: Katowice
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
Martula

Dołączył: 03 Mar 2011 Posty: 1109 Skąd: Świdnica
|
Wysłany: Sro Cze 19, 2013 12:12 Temat postu: |
|
|
OK, dzięki za sugestię o tym nie pomyślałam. _________________ Marta, Ory i MaliBu
 |
|
| Powrót do góry |
|
 |
Reklama
|
Wysłany: Sro Cze 19, 2013 12:12 Temat postu: |
|
|
|
|
| Powrót do góry |
|
 |
|