Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna owczarki australijskie - aussies - australian shepherds

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Matiz, forumowy tymczasowicz w typie ozika znalazł dom!!!
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna -> Psy w potrzebie!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magda



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 2754
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sty 14, 2014 00:02    Temat postu: Matiz, forumowy tymczasowicz w typie ozika znalazł dom!!! Odpowiedz z cytatem

Basia wrzuciła na fejsie:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.514847418570271.1073741971.113956451992705&type=3
Ładne zwierzątko, choć siężko długość łapek ocenić po tych zdjęciach. Nie wyciągnąłby ktoś? Luuudzie... plis.. Ja z tego schronu w maju miałam na tymczasie małą suczkę, Mi (może ktoś gdzieś widział na zdjeciach). W miarę da się z nimi wpsółpracować, ja bym się mogła odezwać tam, gdyby był dom tymczasowy, bo widzę, że ta sama babka za niego odpowiedzialna, myślę, że mnie pamięta.


No weźcie!

_________________


Ostatnio zmieniony przez magda dnia Sob Lut 22, 2014 01:29, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Sty 14, 2014 00:02    Temat postu:

Powrót do góry
zmz



Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 8635
Skąd: Wwa/Jabłonna

PostWysłany: Wto Sty 14, 2014 00:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chciałam od nich szczyla na tymczas to się nie zgodzili twierdząc, że oni w tymczasy nie wchodzą. Ale to było jeszcze przed Soczkiem, czyli z 1.5 roku temu.
A pies mnie chwycil za serducho, prześliczny.
_________________

Żaklina, Surikon, Soczek oraz Dżemor
Żwirosław (')
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
zmz



Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 8635
Skąd: Wwa/Jabłonna

PostWysłany: Wto Sty 14, 2014 00:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tutaj wydaje się kompaktowym, 'normalnołapym' piesełkiem. No jest przepiękny, na tej focie rozkłada mnie na łopatki:

_________________

Żaklina, Surikon, Soczek oraz Dżemor
Żwirosław (')
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
PoolseHeks



Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 1967
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sty 14, 2014 00:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh, ja zaszczeniakowana, nie zaryzykuję schroniskowca bo i choroby i nieogarnięcie...
A tłum się nie pcha Sad

Ale, kurczę, bym miała komplecik, no Sad ładny jest!
A najlepiej to by pasował do Atreya i Shadi.
_________________
Esme - Ashqueen SMART WITCH / Nieoficjalnie jak gdyby trochę Trusio też Wink
Szanta Dalmatynka Blondynka ['] / Aster Cane da Pastore di Oropa. Prawie. [']
www.altopsy.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 2754
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sty 14, 2014 01:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej, a jak kiedyś założę taki super profesjonalny dom tymczasowy, to będziecie mi się zrzucać na czynsz? Bo to est coś, cobym mogła robić Smile


Mam wielką nadzieję, że się coś uda z tym panem, on tam w miarę świeży, trzeba działać, póki mu się w głowie nie poprzewraca!

No oni trochę oponują, ale ja im obiecałam, że biorę psa do siebie, że będę go karmić ( i chyba niestety też leczyć w razie czego na swój koszt) i ze znajdę mu dom. NAwet im powiedzialam, ze mam jeden (miałam) i że chcę zobaczyć jaki jest ten pies i czy pasuje do tego domu i jak nie to i tak coś znajdę. Poszła tam, gdzie miałą iść. Chcą tylko potem od stałego domu zwrotu ksay za sterylkę. Nie wiem ile za kastrację, ale za sukę skasowali 150zł.

No właśnie tak myślałam Aśka, że fajnie, ze szczyl, ale że nam domt tymczasowy jeden przepadł!

Tak więc nawołuję dalej! Ludzie! Niech się ktoś pświęci! Jeśli opis prawdziwy, to momentalnie mu znajdziemy stały! Ja nawet mam taki jeden w głowie, robię zwiad po cichu. Ale byłoby dobrze, żeby tak czy inaczej ktoś go pomiał na tymczasie.
Jestem niemal pewna, że ze schronem się dogadamy, nie meli ze mną zadnego problemu, a jak im obiecamy wzięcie na siebie znalezienie stałego, to przecież nie mają nic do stracenia.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 2754
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sty 14, 2014 01:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i fakt, że wygląda proporcjonalnie, jakoś nie przeanalizowałamtej foty. A po Pepusiu jestem bardzo podejrzliwa Wink
Tu wygląda też całkiem zgrabnie


A tu (choć nie traktowałabym tak psa na schroniskowym spacerku) wygląda na całkiem nieźle radzącego obie z sytuacją. Kocham go już! Zlitujcie się!



Mogę obiecać ze jak się u kogoś zasiedzi, to przejmę letnią porą Smile Na tymczas of kors Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asher



Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 4204
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sty 14, 2014 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez mnie korci, ale ja ze wzgl na pracę nie mogę sobie pozwolić na wzięcie psa nie sprawdzonego w domowych warunkach Sad
Co prawda kilka razy brałam jakieś znajdy, w tym większość prosto z ulicy i co? I najgorsza okazała się Foka - wcześniej niby przetestowana przez rodzinę z dziećmi i "zupełnie bezproblemowa" Wink No, ale jednak rozsądek tym razem nie pozwala...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotab



Dołączył: 17 Wrz 2013
Posty: 244
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sty 14, 2014 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękniak jest, u nas też bez szans, bo szczun a i jak młoda wyrośnie, to nie ma opcji bo się już lewo z czwórką mieścimy (a dwa są adoptowańce)..

Magda, ja się będę dorzucać do czynszu, absolutnie! zresztą taki profesjonalny tymczaso-hotel chodził nam po głowie z Agą, więc może jakaś spółka? Wink)

Ogłaszam go na FB u siebie, czy mogę napisać, że jest niewielka szansa na dom stały jak Magda piszesz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotab



Dołączył: 17 Wrz 2013
Posty: 244
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sty 14, 2014 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kumpela, która tymczasowała już psy z Józefowa mówi, że sprawdzi czy się dogada z jej stałym.
Pytanie kiedy byś Magda go przejęła w razie tego zasiedzenia? jesteś w stanie to dookreślić? bo Aga ma tak, że jej mama czasem ogarnia psa i 2 to już dużo więc potrzebuje mieć perspektywę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 2754
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sty 14, 2014 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż tak, zęby mówić, ze jest stały, to nie. Ale jakby był fajnym psem i by się nikt nie ineresował, to myślę ze wystarczyłoby go ze dwa razy zaprowadzić, gdzie trzeba i by błagali o niego Wink Ja wracam w czerwcu i mogę go od razu przejąć. Więc jeszcze kawałek czasu Hrm
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotab



Dołączył: 17 Wrz 2013
Posty: 244
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sty 14, 2014 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, to tak jej powiem i zobaczymy czy się zdecyduje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Renata



Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 2295
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sty 14, 2014 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pies jest "owsikowaty", a my mamy na koncie Aussie Rescue ponad 800 pln, na pewno możemy pokryć podstawowe koszty, jeśli znajdzie się DT.
_________________
Renata, Rudi & Wiewiór [']
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 2754
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sty 15, 2014 06:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W trasporter go i do mnie, no! Boshhhhhhhhhhhhhh.....Kcem!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorotab



Dołączył: 17 Wrz 2013
Posty: 244
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Sty 19, 2014 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej nie mam dobrych wieści niestety, kumpela nie da rady się zająć młodym, ale będę pamiętać, żeby jeszcze pytać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 2754
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Sty 19, 2014 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sad
Mam nadzieję, że chłopię trafi wkrótce w jakieś dobre ręce.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Sty 19, 2014 20:43    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna -> Psy w potrzebie! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

owczarki australijskie - aussies - australian shepherds  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group