Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna owczarki australijskie - aussies - australian shepherds

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Seminarium obedience z Jagną Nowotarską 27-28.03 Gdańsk

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna -> Posłuszeństwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
josevina



Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 95
Skąd: Trójmiasto

PostWysłany: Sob Mar 07, 2015 15:38    Temat postu: Seminarium obedience z Jagną Nowotarską 27-28.03 Gdańsk Odpowiedz z cytatem

Zapraszamy psiarzy z Pomorza na 2-dniowe seminarium obedience z Jagną Nowotarską.
W programie artystycznym przygotowanie psa do startów w zawodach obedience -podstawy i poziom zaawansowany.

CENA:
Przewodnik z psem 2dni: 230zl
Przewodnik z psem 1 dzień: 150zł
Obserwator 2 dni: 50zł
Obserwator 1 dzień:40zł

Na wpłaty czekamy do 10.03


Jagna o sobie:

Z wykształcenia jestem antropologiem kulturowym. Antropologia bazuje na zrozumieniu i tego podczas studiów się uczymy – chęć rozumienia otaczającego świata towarzyszyła mi od zawsze i w końcu znalazła odzwierciedlenie w trenowaniu psów.

Kilka razy do roku jeżdżę na indywidualne treningi z Marią Brandel w Szwecji – bardzo, bardzo cenię sobie te spotkania! Tak samo cieszę się, mogąc przywozić moim kursantom najświeższe zdobycze technik obediencowych prosto z północy.

Oczywiście nie byłoby mnie w obecnej formie, gdyby nie psy, z którymi trenuję i trenowałam. Moim psem-weteranem, z którym zdobywałam szlify obediencowe i który nauczył mnie tak wiele, jest Kelt, owczarek belgijski. Kelt jest znanym anarchistą i drobnym złodziejaszkiem, który ma pomysły i nie zawaha się ich użyć. Jeśli spotkaliście czarnego potwora, który grzebie Wam w torbie i ucieka z triumfem z najlepszą i najdroższą rzeczą z tej torby – spotkaliście Kelta.Mrugnięcie Kelt jest oczywiście nie tylko rebeliantem, jest także wytrawnym zawodnikiem obedience – startowaliśmy razem wiele razy, od kiedy skończył 11 miesięy – którego największym osiągnięciem był start w reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata Obedience 2013 w Godollo na Węgrzech.



MIEJSCE: plac szkoleniowy FUNNY DOG szkolenie psów

PYTANIA: info@funnydog.pl lub telefon 690 530 497

www.funnydog.pl
ZAPRASZAMY!!!
_________________
Justyna & PI & Sasza & Olo

szkolenie psów & zabawa
www.funnydog.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Sob Mar 07, 2015 15:38    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna -> Posłuszeństwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

owczarki australijskie - aussies - australian shepherds  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group