Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna owczarki australijskie - aussies - australian shepherds

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Coffee Arabica ColorJoy "Pestka"

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna -> Galeria
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Emkacf



Dołączył: 28 Sie 2014
Posty: 29
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon Lip 20, 2015 05:43    Temat postu: Coffee Arabica ColorJoy "Pestka" Odpowiedz z cytatem

Hej, no to pora i na naszą galerię

Najpierw byłam taka malutka:

(zdjęcie ze strony hodowli)


A na początku lipca wyglądałam o tak:


Jestem małym gryzoniem i bardzo lubię gryźć nogi mojej pani, gdy zaczynam nudzić się na spacerze i do tego dziurawić jej wszyyyyystkie bluzki. Uwielbiam chodzić na zajęcia psiego przedszkola, bo pan Grzegorz ma bardzo fajne auto i można w nim czasami znaleźć jakieś suszone płucko. Oprócz tego poniszczyłam kilka kabli od komputera, bo moja pani chyba za dużo przy nim siedzi - chciałam jej tylko pomóc, bo przecież wychodzenie ze mną na dwór jest o wiele fajniejsze!

Mieszkamy w Bydgoszczy i jechaliśmy caaaałe 6.5h pociągiem z hodowli, ale podróż była bardzo fajna, bo mogłam się wyspać na chłodnej podłodze, którą uwielbiam, a kocykami gardzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Lip 20, 2015 05:43    Temat postu:

Powrót do góry
Ty$ka



Dołączył: 24 Cze 2013
Posty: 154
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Wto Lip 21, 2015 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech się dobrze chowa Very Happy
_________________
Dobry humor nie załatwi wszystkiego, ale wkurzy tyle osób, że warto go mieć Smile
MY
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martula



Dołączył: 03 Mar 2011
Posty: 1109
Skąd: Świdnica

PostWysłany: Wto Lip 21, 2015 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile Rośnij zdrowo mały szczylu:)))
_________________
Marta, Ory i MaliBu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jamais_vu



Dołączył: 22 Wrz 2014
Posty: 90
Skąd: Le vide

PostWysłany: Czw Lip 23, 2015 13:44    Temat postu: Re: Coffee Arabica ColorJoy "Pestka" Odpowiedz z cytatem

Emkacf napisał:
Mieszkamy w Bydgoszczy i jechaliśmy caaaałe 6.5h pociągiem z hodowli, ale podróż była bardzo fajna, bo mogłam się wyspać na chłodnej podłodze, którą uwielbiam, a kocykami gardzę.

Dzielne dziewczę, a do tego bardzo ładne! Swoją drogą, mam wrażenie, że aussie ogólnie słabo znoszą wysokie temperatury.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nenya



Dołączył: 05 Maj 2013
Posty: 432
Skąd: śląsk

PostWysłany: Pią Lip 24, 2015 19:37    Temat postu: Re: Coffee Arabica ColorJoy "Pestka" Odpowiedz z cytatem

Cudne zdjęcia <3

Jamais_vu napisał:
Emkacf napisał:
Mieszkamy w Bydgoszczy i jechaliśmy caaaałe 6.5h pociągiem z hodowli, ale podróż była bardzo fajna, bo mogłam się wyspać na chłodnej podłodze, którą uwielbiam, a kocykami gardzę.

Dzielne dziewczę, a do tego bardzo ładne! Swoją drogą, mam wrażenie, że aussie ogólnie słabo znoszą wysokie temperatury.


To prawda, myślałam, że to tylko Bal z racji futra, ale Pucznik też sapie i dyszy w upały, nawet gorzej niż Bal Wink
_________________
Na blogu - O Ruby, czyli jak w rok nie zabić psa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Emkacf



Dołączył: 28 Sie 2014
Posty: 29
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Wto Lip 28, 2015 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jak jest trochę cieplej to zimne podłogi są miejscem najbardziej okupowanym przez psa Very Happy z racji tego lubię jej na noc zostawić otwarty balkon
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Lip 28, 2015 10:44    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna -> Galeria Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

owczarki australijskie - aussies - australian shepherds  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group