Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna owczarki australijskie - aussies - australian shepherds

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dżorki i Bax za TM(*)
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna -> Galeria nieozikowa.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hibigia

PostWysłany: Pon Mar 30, 2015 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bax ma się dobrze ale waga wciąż 28 kg, na zdjęciach widać zapadnięte boki.
Zapomniałam też napisać że siostra adoptowała szczeniaka, małą Zare bez ogonka Smile Od 7 kwietnia zamieszka na trochę ze mną więc bedzie się działo
Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Wysłany: Pon Mar 30, 2015 17:54    Temat postu:

Powrót do góry
hibigia

PostWysłany: Wto Gru 08, 2015 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

17.07.2015 Bax przegrał walkę z trzustką, odszedł na dzień przed planowanym uśpieniem Sad Pod koniec pojawiły się infekcje skórne, kroplówka tylko podskórnie, codziennie zastrzyki, kolejne badania które wiele nie mówiły. Bardzo cierpiał, teraz już jest wolny..

Gucci jak się okazało ma zaćmę, morfologia w porządku ale będziemy jeszcze badać hormony tarczycy. Za jakiś czas jedziemy na szczepienia i przy okazji musimy ściągnąć kamień. Ostatnio coś schudł, waży 1,4kg na szczęście to nie trzustka jak w przypadku Baxa a po prostu z karmą nie trafiliśmy, musimy zmienić.
Obecnie zgolony prawie na łyso

Z Adinem byłam na obozie obi w Mikoszewie, było mega super, yoras bardzo dzielny i super grzeczny, jedynym problemem było przeżarcie hehe

Obecnie coś tam robimy w kierunku obi, jak wszystko pójdzie dobrze to od przyszłego roku zapiszemy się do klubu obi, ale to muszę dobrze chemie i biologię zdać Smile[/img]
Powrót do góry
Martula

PostWysłany: Wto Gru 08, 2015 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzielnie Bax walczył a Wy z nim... Niech bryka z innymi psiakami...
Fajnie, że odkrywacie obi- oby do przodu! Smile
Amulinka

PostWysłany: Nie Gru 13, 2015 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przykro mi z powodu Baxa, ale najważniejsze, że był kochany i zostanie w Twoich wspomnieniach.
No i trzymam kciuki za obikowanie Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lemmy

PostWysłany: Pon Gru 14, 2015 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strasznie nam przykro z powodu Baxa- trzymaliśmy za niego kciuki, zwłąszcza po obiecujących rokowaniach jakiś czas temu..
Trzymaj się! i powodzenia z obi!Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hibigia

PostWysłany: Pią Maj 20, 2016 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od śmierci Baxa minęło już 10 miesięcy a ja z tatą do dzisiaj z przyzwyczajenia idziemy do sklepu szukać indyka i kilka razy zdążyło się gotować dla niego posiłek, ale niestety nic go już nie przywróci...

Gucci skończył 9 lat, miał wypadek i uderzył się w głowę o drzwi jak podskoczyl, stracił przytomność na kilkanaście minut ale na szczęście na tym się skończyło i dalej uszczesliwia nas swoim szczekaniem Razz

Adin robi małe postępy w kierunku obi, jutro jedziemy do Szczecina na seminarium i na pewno wrócimy bogatsi w nową wiedzę Smile

Ja możliwe ze w tym roku zacznę wymarzone studia, może jest ktoś z forum z Olsztyna to my chętnie wybierzemy się na jakiś spacer Very Happy

Tutaj widać jaki duży jest Adin i jaki mały Gucci Razz

Synuś w pociągu
Powrót do góry
Amulinka

PostWysłany: Nie Maj 22, 2016 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powodzenia ze studiami i zdrówka dla psiaków!
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Patison

PostWysłany: Pon Maj 23, 2016 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hibigia napisał:

Z Adinem byłam na obozie obi w Mikoszewie, było mega super, yoras bardzo dzielny i super grzeczny, jedynym problemem było przeżarcie hehe

O, cześć, pozdrowienia od łaciatej koleżanki z pokoju Smile Adinek był mega dzielny, wytrzymał z czterema babami w pokoju Wink
Powodzenia ze studiami i zdrówka dla chłopaków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hibigia

PostWysłany: Czw Maj 26, 2016 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O heeej Adin pozdrawia Lexi Very Happy

Wróciliśmy z seminarium z Ewą Kiryk, było megasnie tylko Pani taka nieogarnieta Laughing pierwszy raz w życiu miałam dyski w ręce, wyglądało na takie łatwe a tu zdziwienie i zakwasy i siniaki po 1 dni już były Very Happy dobrze ze Adin nie może łapać dysków bo miałby przechlapane z taką sierota jak ja Laughing ale spoko kiedyś się nauczę rzucać i bedzie lepiej Razz

Adin znowu dzielny, troszkę poszczekal i przeganial koleżankę bo przecież nie będzie zadawać się z dużym złym borderem ktory chce sie bawic Cool ale poza tym fajnie, tylko ja schrzanilam wiele rzeczy ale teraz będziemy ćwiczyć już tylko na dworze i zaczynamy od nowa dostawianie do nogi Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Maj 26, 2016 11:05    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna -> Galeria nieozikowa. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: