Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna owczarki australijskie - aussies - australian shepherds

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdzie z psem na wakacje? (adresy, tel, www)
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna -> Różności
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Porta Nigra

PostWysłany: Nie Cze 23, 2013 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marta, a kiedy chcesz w te Bory Tucholskie jechać?
My tam obóz mamy w tym roku Very Happy 13-18 lipca i cały ośrodek zarezerwowany dla psiarzy, może się przytulicie do nas?

A kawałek obok nasi przyjaciele z Fundacji mają chacjendę w miejscu wprost idealnym i z pewnością chętnie Wam kawałek udostępnią pod namioty Very Happy Zresztą poznałaś ich pewnie w Krzyżowej Cool
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Nie Cze 23, 2013 18:43    Temat postu:

Powrót do góry
Martula

PostWysłany: Nie Cze 23, 2013 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale super:) Odezwę się jak będę wiedziała kiedy chcemy/możemy pojechaćSmile Dzięki za info:)
Martula

PostWysłany: Pon Lip 08, 2013 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, obejrzałam bardzo dużo stron ośrodków pod kątem warunków i przyjmowania psów. Z czym najczęściej się spotkałam:
- Obowiązek prowadzenia psów na smyczy/ na smyczy i w kagańcu
- Nie przyjmujemy psów
- opłata za psa/kota 10/15 zł za dobę
itp
A teraz zobaczcie tam dokąd się wybieram...

Czworonożni przyjaciele naszych Gości na leśnym polu namiotowym są równie mile widziani jak nasi Goście, obowiązują zasady odpowiedzialności właściciela za swojego zwierzaka i przepisy weterynaryjne, zwierzaki gościmy bezpłatnie.

Pojadę, sprawdzę, dam znaćSmile
nenya

PostWysłany: Pią Lut 28, 2014 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Martula napisał:
Odświeżam temat.
Szukam pola namiotowego/kempingowego z dala od wielkich ośrodków wczasowych, plaż, placów zabaw itp. Co roku jeździłam pod namiot do Łagowa ośrodek Zacisze- cudowne miejsce tylko zaczęło mnie powalać cenowo. Szukam podobnego- nad jeziorem, koniecznie w lesie, nie za duże, no i musi być piękne. Ewentualnie domki ale jedziemy 2+pies a domki są raczej od 4 osób. Jeśli ktoś rozumie moje potrzeby i zna takie zaciszne miejsce proszę o namiary. Gdzie? W sumie to gdziekolwiek poza Mazurami. Lubuskie, Zachodniopomorskie, Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie... obecnie przeszukuję oferty w Borach Tucholskich bo bardzo mnie tam ciągnie (planujemy wziąć rowery). Proszę o wasze sprawdzone propozycje ponieważ z internetu ciężko jest się czegoś dowiedzieć. Na stronie przecież wszystko można pokazać cudownie...
A przeglądając różne oferty muszę stwierdzić z zadowoleniem, że coraz więcej ośrodków toleruje psy Very Happy

Podbijam, idealnie czegoś takiego szukamy, ale bardziej domki, bo planujemy jechać w 4 osoby i jedna z tychże osób zapowiedziała, że potrzebuje prysznic Smile

Martula napisał:
Słuchajcie, obejrzałam bardzo dużo stron ośrodków pod kątem warunków i przyjmowania psów. Z czym najczęściej się spotkałam:
- Obowiązek prowadzenia psów na smyczy/ na smyczy i w kagańcu
- Nie przyjmujemy psów
- opłata za psa/kota 10/15 zł za dobę
itp
A teraz zobaczcie tam dokąd się wybieram...

Czworonożni przyjaciele naszych Gości na leśnym polu namiotowym są równie mile widziani jak nasi Goście, obowiązują zasady odpowiedzialności właściciela za swojego zwierzaka i przepisy weterynaryjne, zwierzaki gościmy bezpłatnie.

Pojadę, sprawdzę, dam znaćSmile

Proszę o opinię! Smile
Martula

PostWysłany: Sob Mar 01, 2014 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pole namiotowe nie powala- wcale nie jest takie ładne- brak łazienek, prądu wcale nie odstraszył rodzin z krzyczącymi dziećmi, buraków dających muzą wieczorami (bo przecież można z auta puścić) i totalnie nieogarniętych psów- faktycznie samowolka totalna, ale jak ktoś lubi dzikość to może jechać sprawdzić bo na prawdę jest tam dziko a okolice na wycieczki bajecznie piękne- w niewielkiej odległości (ok2-3km) widzieliśmy ośrodek domków nad jeziorem w lesie- prąd był, psy teżWink Poza tym miejsce, które wybraliśmy oferowało także domki, tyle że bez prysznica chyba (jakiś jeden prysznic przy recepcji i umywalnia wspolna) i dość daleko od jeziora.
W ogóle Kaszuby/ Bory obfitują w takie miejsca i myślę, że warto pojechać.
nenya

PostWysłany: Sob Mar 01, 2014 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Martula napisał:
Pole namiotowe nie powala- wcale nie jest takie ładne- brak łazienek, prądu wcale nie odstraszył rodzin z krzyczącymi dziećmi, buraków dających muzą wieczorami (bo przecież można z auta puścić) i totalnie nieogarniętych psów- faktycznie samowolka totalna, ale jak ktoś lubi dzikość to może jechać sprawdzić bo na prawdę jest tam dziko a okolice na wycieczki bajecznie piękne- w niewielkiej odległości (ok2-3km) widzieliśmy ośrodek domków nad jeziorem w lesie- prąd był, psy teżWink Poza tym miejsce, które wybraliśmy oferowało także domki, tyle że bez prysznica chyba (jakiś jeden prysznic przy recepcji i umywalnia wspolna) i dość daleko od jeziora.
W ogóle Kaszuby/ Bory obfitują w takie miejsca i myślę, że warto pojechać.

A mogę prosić namiary na miejscowość?

Bory już pokochane i trochę znane - byłam w Sworach 2 razy, w takim miejscu, że ech...tylko nie bardzo wyobrażam sobie ze szczeniorem pod namiot...
Martula

PostWysłany: Sob Mar 01, 2014 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę bardzo
http://golun.com.pl/
Aleksa

PostWysłany: Pią Mar 07, 2014 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sama osobiście nie byłam, ale szukając miejsca na psi obóz nad morzem znalazłam to http://lwiechaty.pl/

pod kątem psiaków i warunków wygląda bajecznie !

wklejam bo może komuś się przyda

(nie znam właścicieli, nie jestem touroperatorem ani nic podobnego, po prostu zachwyciło mnie miejsce )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Annakornel

PostWysłany: Wto Gru 19, 2017 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteśmy zachwyceni. Rowy to dla właścicieli Psów idealne miejsce. Z domków które odwiedziliśmy do plaży dedykowanej dla psów jest tylko 15 min spacerkiem przez las. Tutaj byliśmy pierwszy raz i jesteśmy ogromnie zadowoleni. Wspaniałe miejsce na wypoczynek, wysoki standard, piękny, czyściutki, przytulny i jednocześnie przestronny domek, z własnym tarasem. Właściciele gościnni wobec zwierząt Okolica cicha i spokojna. Na pewno jeszcze tam wrócimy. Sami sprawdźcie https://www.domki-rowy.pl/ na Różanej 8. Pozdrawiam
Powrót do góry
Annakornel

PostWysłany: Pią Sty 04, 2019 21:35    Temat postu: Re: gdzie wyjechać z psem nad morze? Odpowiedz z cytatem

Rowy to bardzo fajne miejsce, wszędzie blisko. Miejsce przyjazne dla rodzin kochających zwierzęta, mili gospodarze, bardzo czyste i bogato wyposażone domki. Niedaleko czysta i szeroka plaża dostępna również dla psów. My byliśmy w ośrodku Domki Rowy na Różanej 8. Polecamy.
www.domki-rowy.pl
Powrót do góry
mekso

PostWysłany: Pią Sty 18, 2019 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawy pomysł Smile mój psiak na pewno chętnie pobiegałby po plaży Very Happy tylko wody się trochę boi, więc to mógłby byc problem
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Sty 18, 2019 15:32    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna -> Różności Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: