Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna owczarki australijskie - aussies - australian shepherds

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

10 kroków
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna -> Zdrowie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Roxy



Dołączył: 18 Wrz 2008
Posty: 143
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Paź 20, 2008 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lala napisał:
Krycie "cieczka w cieczkę" nie jest szkodliwe


Może i nie,ale napewno jest dużym obciążeniem dla organizmu.
Ja osobiście nie chciałabym rodzić dwa razy w roku! Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Paź 20, 2008 19:12    Temat postu:

Powrót do góry
ptaszyna



Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 367
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pon Paź 20, 2008 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra , widzę że sprawa jest do załatwienia, pewnie nie łatwo ale się da - spróbuję. Mając wyniki rozmyślań CA Sharp można zwrócić się do nich z prośbą o opinię na temat konkretnego reproduktora jako potencjalnego tatusia czy wystarczą do tego dane z Naszej Bazy ?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Amulinka



Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 12738
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Paź 20, 2008 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CA nie udziela informacji o innych psach. Nie można też niestety zrobić analizy dla planowanego krycia, co sama chciałam zrobić mając zgodę właścicielki reproduktora, która napisała osobiście do CA, że się zgadza. Jedynie sam właściciel lub hodowca - ale dla psów już istniejących Wink - może zamówić analizę dla swojego psa. Wtedy można porównać wyniki psa i suki, żeby nie dublować ryzyka, które oboje mają wysokie.
Ale nawet jak pies nie ma, to warto mieć analizę dla swojej suki.
Zamówienie jest łatwe, tyle, że terminy długie, bo dużo ludzi się zgłasza.
Największy problem miałam z przesłaniem głupich 20 dolarów, bo ich bank odrzucił czek (który inne banki amerykańskie przyjmują bez problemu) a przelewy zagraniczne są koszmarnie drogie i musiałam w końcu prosić kogoś z USA, żeby za mnie zapłacił Rolling Eyes
_________________
Ula, Lava & Suvi
Ami [*] Choco [*] Asti [*]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ptaszyna



Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 367
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pon Paź 20, 2008 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę to nie fajne że trzeba robić takie "rozpoznanie w ataku", najpierw kryjemy a później patrzymy co z tego wyszło. Wszystkie krycia to w różnym stopniu niewiadoma ale przeważnie dotyczy to exterieru, kolorów ale nigdy nie rozpatrywałam tego w kategoriach "życia i zdrowia". Widzę że zaczynaja się schody. A czy dostanę od Nich zdrowotną symulację w przypadku połączenia psa i suki będących moją własnością (Hera i Colo)?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Amulinka



Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 12738
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Paź 20, 2008 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic nie trzeba, tylko można Wink
Myślę, że dla psów we własnych rękach nie będzie problemu.
_________________
Ula, Lava & Suvi
Ami [*] Choco [*] Asti [*]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Pon Paź 20, 2008 19:41    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna -> Zdrowie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
Strona 19 z 19
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

owczarki australijskie - aussies - australian shepherds  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group