Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna owczarki australijskie - aussies - australian shepherds

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

klub Aussie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna -> ZKwP
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zmz



Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 8635
Skąd: Wwa/Jabłonna

PostWysłany: Sro Lut 07, 2007 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No widzisz kurczę Ula, jak tak można Laughing Weź szybko do najbliżzego repa się udaj Laughing
_________________

Żaklina, Surikon, Soczek oraz Dżemor
Żwirosław (')
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Reklama






Wysłany: Sro Lut 07, 2007 20:05    Temat postu:

Powrót do góry
Majka



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 36

PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 09:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie myślałam o klubie aussie w Polsce Very Happy i chciałam temat założyć, ale widzę, ze ktoś mnie ubiegł Wink chciałam powiedzieć jedno: klub to nie taka łatwa sprawa Hrm ale ja jestem za Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
aussik



Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 213

PostWysłany: Czw Cze 25, 2009 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA takze jestem za To świetny pomysł SmileSmile Moze za pare lat bedzie więcej ludzi majacych aussie. A co sadzicie żeby tę rasę zareklamowac ? Ja mam pomysł - w radiuanimals redaktor prosił mnie abym poszukał hodowców róznych ras i on chciałby z nimi przeprowadzic wywiad przez skypa. Więcej w dziale strony www ... A co o tym pomysle sadzicie ? Ja sądze ze więcej ludzi by poznało rase....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stereo



Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 2565
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Cze 25, 2009 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Był już tutaj temat o reklamowaniu aussików. Prawdziwym hodowcom i miłośnikom wcale nie zależy na reklamowaniu rasy. Nikt tu nie chce, żeby aussiki stały się modne i podzieliły los labów, ONów czy beagle'i.
_________________
Pozdrawiamy
Karolina, Negra i Java
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
aussik



Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 213

PostWysłany: Czw Cze 25, 2009 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak patzrac tu to nikt nie chce pseudohodowli tej rasy. Widziałem duzo labów bez rodowodu a te laby wogole nie przypominały te z wystaw... Z jednej strony jednak lepiej nie relkamowac masz racje... Jak ktoś jest zainteresowany to sam znajdzie hodowle Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paulla



Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 430
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Cze 25, 2009 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aussik napisał:
JA takze jestem za To świetny pomysł SmileSmile Moze za pare lat bedzie więcej ludzi majacych aussie. A co sadzicie żeby tę rasę zareklamowac ?Ja mam pomysł - w radiuanimals redaktor prosił mnie abym poszukał hodowców róznych ras i on chciałby z nimi przeprowadzic wywiad przez skypa. Więcej w dziale strony www ... A co o tym pomysle sadzicie ? Ja sądze ze więcej ludzi by poznało rase....

a ja myśle że ktoś kto będzie chciał aussie tak naprawdę z całego serca to sam znajdzie odpowiedniego

ludzie szukają pod kątem dopasowania cech psiaka do siebie i jeśli dużo poszukają, poszperają to znajdą reklama moim zdaniem jest zbędna ...
_________________

Pozdrawiamy
Paula i Boni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aussik



Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 213

PostWysłany: Czw Cze 25, 2009 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja np chciałbym sie dowiedzieć się takich rzeczy których nie wie osoba nie mająca aussich Smile NA tym forum dowiedziałem sie duzo ale wiedzy zawsze mozna wiedzieć więcej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paulla



Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 430
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Cze 27, 2009 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to napisz pytanie na forum, a na pewno ktoś ci odpowie Smile
_________________

Pozdrawiamy
Paula i Boni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aussik



Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 213

PostWysłany: Czw Sie 06, 2009 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak właśnie myślałem i czytałem o tych klubach ras i zauważyłem ze w Czechach jest klub aussie połączony z belgami, a jakby w Polsce aussie połączyć z border collie ? Na ich forum czytałem ze też chcieli by klub ale mają ten sam problem co my ( zamało członków) Jak by tak połączyć to by może wyszło....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mokka



Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 270
Skąd: Warszawka

PostWysłany: Pią Sie 07, 2009 07:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aussik napisał:
No tak patzrac tu to nikt nie chce pseudohodowli tej rasy. Widziałem duzo labów bez rodowodu a te laby wogole nie przypominały te z wystaw...

Może to i lepiej dla nich, bo dla mnie sylwetka laba wystawowego woła o pomstę do nieba Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasz



Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 790
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Wrz 06, 2010 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat od dawna martwy, rozumiem,że plan umarł w początkowej fazie?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kasz



Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 790
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Maj 15, 2011 09:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry Wink

Odkopuje temat! Od momentu założenia go po raz pierwszy minęły już ponad 4 lata. Sytuacja się zmieniła, aussików przybyło zarówno tych typowo showowych jak i versów. Pomimo, że nasza populacja nadal nie powala jest już kilkukrotnie większa niż w 2007 roku gdy p Iwona po raz pierwszy próbowała temat poruszyć.

Po co klub? Mianowicie i w skrócie dla każdego coś pozytywnego z tego może wyjść. Może to być klubowa wystawa, składanie wniosków do zkwp oraz podejmowanie uchwał które będą dotyczyły wszystkich klubowiczów.

Co musimy zrobić? Potrzebujemy 100 deklaracji od osób będących już w zkwp gotowych opłacić składkę na klub niezależnie od składki za członkostwo w zkwp. Konkretnie to będzie między 50 a 140 zł rocznie.

Rozbieżność jest tymczasowa do momentu ustalenie konkretnej liczby zainteresowanych posiadających ozziki lub takowego planują w najbliższym czasie. Im nas będzie więcej tym koszta będą mniejsze ponieważ będziemy musieli zapłacić składkę za osoby które wypełnią wolne spoty a nie posiadają Aussików i będą pomagać tylko wypełnić listę 100 os.

Na dzień dzisiejszy otrzymałem deklaracje zainteresowania sprawą od kluczowych i najbardziej obeznanych z tematem osób które gotowe są pomóc czy zaangażować się w działalność Klubu bez których akcja nie ma prawa się udać. Parę hodowli również już zadeklarowała zainteresowanie i gotowość do działania.

Jak sami widzicie jest realna szansa żeby coś ruszyć i w końcu posiadać realny znaczący głos jako społeczność Aussików w Polsce.

Podsumowując proszę Was o nagłośnienie akcji, zbieranie deklaracji od znajomych i pw w formie: Imię i nazwisko + imię psa osób które zdecydowane są podjąć temat i gotowe są opłacić ewentualną składkę w przeciągu 3 miesięcy.

W przeciągu tygodnia napiszę ile mamy chętnych i postaram się przedstawić konkretną sumę.

Liczę na zainteresowanie, odzew i wszelkie sugestie Wink

Pozdrawiam Przemek i Yuf
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Muszelka



Dołączył: 18 Sty 2011
Posty: 360
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Maj 15, 2011 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurde fajna inicjatywa to jest więc do boju właściciele aussików Smile

W borderach chyba nigdy nie powstanie taki Klub bo hodowcy są tak skłóceni że pomimo zebrania ponad 100 podpisów i deklaracji opłat, stanęło na kłótniach dotyczących statutu, testach psychicznych dla psów do hodowli, tym kto ma stać na czele klubu i czymś tam jeszcze.... Generalnie klops (a było tak blisko Sad ).

Życzę powodzenia w utworzeniu takiego klubu, ponieważ dzięki niemu można np wymóc na ZK aby opróćz hodowlanki psy do rozrodu musiały mieć podstawowe badania itd. Warto zawalczyć o taki klub, serio Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
axsa



Dołączył: 18 Paź 2008
Posty: 776
Skąd: Szczecinek

PostWysłany: Nie Maj 15, 2011 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem za Laughing
_________________
Elvikam pozdrawia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
asia_2109



Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 736
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Maj 15, 2011 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasz napisał:
Im nas będzie więcej tym koszta będą mniejsze ponieważ będziemy musieli zapłacić składkę za osoby które wypełnią wolne spoty a nie posiadają Aussików i będą pomagać tylko wypełnić listę 100 os.

Nie rozumiem!
A czy to nie przypadkiem tak, że jeśli ktoś się deklaruje, to ze wszystkimi konsekwencjami, czyli opłaceniem składki za siebie także?
_________________
Asia, Coffee&Nestea Smile
_______________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Nie Maj 15, 2011 10:53    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna -> ZKwP Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

owczarki australijskie - aussies - australian shepherds  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group