Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna owczarki australijskie - aussies - australian shepherds

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

sposoby na niejadki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna -> Żywienie i Pielęgnacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Destiny



Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 4367
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sie 01, 2012 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie jak piszę Asia Truśkawkowa,nauczy się z wiekiem.Po za tym uważam,że lepiej urozmaicać naturalnymi rzeczami co by się przewód pokarmowy w przyszłości nie buntował przy zmianie pokarmów.

U Des(bo nie działały mi żadne dosmaczacze Confused a taki szczyl przecie jeść musi a ona nawet ugotowanego nie chciała Shocked ) sprawdziło się pracowanie na karmę lub polowanie na ziarenka turlane po podłodze.
_________________
Agnieszka,Desti,Kiara,Teddy & Rafiki oraz Castiel [']
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Reklama






Wysłany: Sro Sie 01, 2012 13:47    Temat postu:

Powrót do góry
Nadia86



Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 1427
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Sie 01, 2012 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ee nie to az takich problemow nie mam zebym cudowac musiala;)

Asiu ja daje mali duuuzo czasu ale wiesz jak to jest ..hehe plan sie ma a potem sie na ta kulke dmucha bez powodu a ona to tylko wykorzystuje....wiedzialm wiedzialam ze tak bedzie...teraz bede miec 100 pytan do mimo ze przeciez jakas zielona w temacie psim nie jestem Wink
_________________
Pozdrawiam Ania, Phoebe i Mala
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asher



Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 4204
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sie 01, 2012 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nadia86 napisał:
Asiu ja daje mali duuuzo czasu ale wiesz jak to jest ..hehe plan sie ma a potem sie na ta kulke dmucha bez powodu a ona to tylko wykorzystuje....wiedzialm wiedzialam ze tak bedzie...teraz bede miec 100 pytan do mimo ze przeciez jakas zielona w temacie psim nie jestem Wink
Hehehe Laughing
Wink

Dla mnie niejadztwo Truśka było dużym zaskoczeniem, bo Justyna raczej sygnalizowała, że to mały żarłok. Byłam załamana, nie dość, że nie aportuje, to jeszcze nie je, trudno o gorszy scenariusz!!! Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aleksandra



Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 2749
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sie 01, 2012 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

możesz posypać jedzenie mielonymi żwaczami, możesz spokojnie je dostać np na e-pies.eu i posypywać troszkę na pewno nie zaszkodzi i nawet urozmaici florę bakteryjną Smile nie ma chyba ma świecie psa, który by pogardził takim smakiem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
app17



Dołączył: 19 Gru 2011
Posty: 323
Skąd: Sanok

PostWysłany: Sro Sie 01, 2012 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co prawda z Ness nie mamy tego problemu bo na widok miski dostaje szału Rolling Eyes ale Berni nie chciał jeść do pierwszego roku życia. Teraz za to nadrabia... Mówili, żeby nie zmuszać, że jak będzie chciał to sam zje. Jestem pewna, że mógłby wtedy nie jeść nawet i przez tydzień... Także 'dosmaczaliśmy', wymyślaliśmy, w końcu musiał z czegoś się rozwijać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Destiny



Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 4367
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sie 01, 2012 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aleksandra napisał:
... nie ma chyba ma świecie psa, który by pogardził takim smakiem Wink


chcesz się założyć Wink
suszone w całości,zmielone,surowe...nie tknie Confused na szczęście je chrupki Rolling Eyes

u mnie w pracy akwaryści jej nawet pieczonego kurczaka dawali i pluła,za to jadła suszone robale i chrupki dla gryzoni Laughing
_________________
Agnieszka,Desti,Kiara,Teddy & Rafiki oraz Castiel [']
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
mag



Dołączył: 04 Lut 2012
Posty: 1321

PostWysłany: Sro Sie 01, 2012 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Destiny napisał:


u mnie w pracy akwaryści jej nawet pieczonego kurczaka dawali i pluła,za to jadła suszone robale i chrupki dla gryzoni Laughing


No to jednak je ,tylko gust ma bardziej wyrafinowany Wink
_________________
pozdrawiam Magda i Lego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aleksandra



Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 2749
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sie 02, 2012 04:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma reguły bez wyjątków, która by ją potwierdzała... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nadia86



Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 1427
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Sie 02, 2012 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile)) a Mala jednak nadrabia juz...ja zostalam wprowadzona w blad tabela glupia i myslalam ze powinna jesc duzo wiecej....zastanawialam sie gdzie ma to zmiescic no ale coz czlowiek ma yorka wiec stwierdzilam ze ok no jak ma tyle jesc to coz... ale stwierdzam ze jest zarta:) dzisiaj zrobila mi pobudke tkukoc sie o worek z karma ze czas jesc i o dziwo pobiegla do miski baaardzo chetnie tyle ze juz widze ona je na raty ...podejdzie....zje kilka..odejdzie sie bawic za 3 min znowu zje kolejna porcje Wink ..no tak rywalizacji do miski nie ma wiec po sie sie stresowac Razz

a tak to wpiernicza juz wszystko..marchewke....zarbuza..winogrona...borowki....wszystkie smaczki:)... takze odwoluje niejadnka to ja nie mam ...bylam tylko wprowadzona przez glupia tabelke w blad ale juz sie wszystko wyjasnilo Smile
_________________
Pozdrawiam Ania, Phoebe i Mala
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aleksandra



Dołączył: 14 Sie 2009
Posty: 2749
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sie 02, 2012 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odstaw winogrona, winogrona, rodzynki są szkodliwe dla psów... jeżeli już to olej z pestek winogron, ale samych się nie podaje (jakby co google tam jest dawka jakiej pies nie powinien przyjąć, chociaż reakcje są różne)

fajnie, że już zjada Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nadia86



Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 1427
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Sie 02, 2012 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aleksandra dzieki:) nie wiedzialam
_________________
Pozdrawiam Ania, Phoebe i Mala
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krysia&Astor



Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 59
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Sty 02, 2013 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odnawiam watek niejadka, Sad mój mój Astor coś ostatnio bardzo mało je, (moim zdaniem Shocked ) średnio zjada ok 200gram suchej karmy, pies ma 1 rok waży 25,2kg, czyli niby wszystko jest OK, ale wydaje mi się ze chyba powinien zjadac trochę wiecej, nie rzuca się na miske, nie jest więc zarłokiem. jak wymieszam mu sucha karmę z np. gotowanym kurczakiem, ryzem i marchewka to zjada wszystko oprócz suchych chrupek. Shocked testowałam juz RC, Orjeena, acanę a teraz Purina i nadal jest bez szału, czy to normalne czy mam się juz martwić i iść do weta Confused . nawet po szaleństwach biegowych apetyt nie rośnie, smaki na spacerze (w czasie ćwiczeń) chetnie ale nie suche, najlepiej paróweczka, albo coś bardzo pachnacego Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lemmy



Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 1175
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro Sty 02, 2013 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krysia, rozwiazanie jest proste- on nie zre suchego z miski bo wie, ze moze dostac cos ciekawszego- parowy, kuraki etc Jak go przeglodzisz i nie bedziesz dawac mu tych ulepszaczy to-nie majac alternatywy- bedzie wcinal suche jak szalony:) Moj Lemur zachowuje sie czesto podobnie- liczy na cos lepszego z ludzkiego stolu:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Krysia&Astor



Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 59
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Sty 02, 2013 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale tych lepszych dodatków nie jest zbyt dużo tak mi się przynajmniej wydaje Embarassed ale może masz racje moze trzeba go przegłodzić, bo jak widzę ze suche zostaje w misce czasami przez dwa dni to sie lituje i daje mu coś innego na ząb - może to błąd Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mag



Dołączył: 04 Lut 2012
Posty: 1321

PostWysłany: Sro Sty 02, 2013 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

albo odstawić suche i przerzucić się na mokre , ja tak robię i nie uważam aby to było bardzo czasochłonne, w razie czego służę radą ....
_________________
pozdrawiam Magda i Lego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Sty 02, 2013 22:37    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna -> Żywienie i Pielęgnacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

owczarki australijskie - aussies - australian shepherds  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group