Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna owczarki australijskie - aussies - australian shepherds

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy szczeniak i wynajmowane mieszkanie to dobre połączenie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna -> Wybór psa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nikita



Dołączył: 18 Maj 2010
Posty: 2387
Skąd: Wrocław/Nysa

PostWysłany: Nie Lis 20, 2011 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno jest trudniej poszukiwać mieszkania gdy masz jakieś dodatkowe wymagania.
Ja jak szukałam mieszkania bez psa, to problemy były rzędu : żadnych palących osób (Darek pali), nie przyjmujemy par (najczęstszy problem, ale nie wiem czemu).
No ale dało się, potem po zapytaniu o psa właściciel się zgodził Smile
Moi znajomi znowu ukrywają psa Very Happy Co miesiąc przy jego odwiedzinach albo chowają go w innym pokoju albo jedno z nich wychodzi z psiakiem na spacer Laughing
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Nie Lis 20, 2011 10:53    Temat postu:

Powrót do góry
KaRottka



Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1838
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lis 20, 2011 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem, trudniej jest Cool
Ale da się... skoro ja znalazłam kogoś, kto dał mi pokój z rottweilerem Laughing

Spróbuj też, szukając pokoju, spróbować w drugą stronę-tzn. nie tylko TY dzwonisz i szukasz, odpowiadając na ogłoszenia... ale również zamieszczasz ogłoszenie, że poszukujesz pokoju z psem...
Czasem zgłaszały się do mnie osoby, które np. miały do wynajęcia pokój, bardzo psy lubią, ale same nie mają czasu, by się nim zajmować, więc chętnie przygarną kogoś z psem, w zamian za chwilę smerania sierściucha za uchem Wink
Zdarzyła się nawet osoba, która bardzo chętnie oferowała pomoc przy psie (tzn. że od czasu do czasu chętnie się z nim przejdzie, jak np. będę miała długo zajęcia Wink )

Ale ogólnie-jest problem... jedna Pani np. argumentowała, że psy sikają w domu... mówię: jak to, nie rozumiem, mam psa DOROSŁEGO. odpowiedź: no ja takiego miałam i sikał...
Uwierz mi, nie dało się wytłumaczyć, że mój nie sika, nie gryzie, nie szczeka, nie wyje etc. Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
erinniunia



Dołączył: 01 Sty 2011
Posty: 255
Skąd: Białystok/ Siedlce

PostWysłany: Nie Lis 20, 2011 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My nie mieliśmy żadnego problemu z mieszkaniem. (co prawda szukaliśmy całego mieszkania a nie pokoju)
Z obejrzanych ok. 10 tylko jedna pani odmówiła, ale ze względu na sąsiadów którzy ją samą zmusili do pozbycia się psa.
Dodam, że lokum szukaliśmy z trzymiesięcznym szczeniakiem - gryzącym, szczekającym i sikającym.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malgosiamlynarczyk



Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 402
Skąd: Polanica Zdrój/ Wrocław

PostWysłany: Nie Lis 20, 2011 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również wynajmuję mieszkanie i jest to moje 3 wynajmowane mieszkanie zawsze z psem Wink i nigdy nie było najmniejszego problemu teraz są dwa psy wynajmowane mieszkanie i lekko pogryzione linoleum a uczymy sie bez klatkowo tak że uważam wielki sukces Wink myślę że to zależy od człowieka ale nie powinno być zbyt wielkich problemów. POWODZENIA w poszukiwaniu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PekinAuss



Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 215
Skąd: Zambrów

PostWysłany: Nie Lis 20, 2011 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za wszystkie odpowiedzi!
Więc pozostaje czekać na wymarzonego ozika... Cool
_________________
Dominika&Czika&Prada&Bułka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mysza000



Dołączył: 02 Gru 2014
Posty: 32
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lip 31, 2015 09:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jest ułożony i umie sobie sam poradzić (o ile jest taka potrzeba) bycia samemu w domu, to czemu nie Smile ale wydaje mi się, że aussasiki dobrze radzą sobie w odosobnieniu, oczywiscie nie niewiadomo jak długim Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Lip 31, 2015 09:00    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna -> Wybór psa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

owczarki australijskie - aussies - australian shepherds  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group