Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna owczarki australijskie - aussies - australian shepherds

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Indis znalazła swój ciepły kąt :)

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna -> Psy w potrzebie!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bonsai



Dołączył: 13 Cze 2007
Posty: 1

PostWysłany: Pią Cze 15, 2007 19:48    Temat postu: Indis znalazła swój ciepły kąt :) Odpowiedz z cytatem

Indis to młoda, ok.2 letnia sunia, która w schronisku przebywa już półtora roku.
Indis nie jest wylewna w uczuciach, wobec obcych nawet nieufna. Dopiero gdy zna kogoś już lepiej, staje się wspaniałym, wiernym i szczęśliwym towarzyszem.
Uwielbia długie spacery, dlatego nadaje się dla osoby aktywnej.
Lubi również dzieci, bawiła się z 5-letnią siostrzyczką jednej z wolontariuszek.
Szczególnie zależy mi na znalezieniu domku dla niej, bo jest przekochana, a ponadto najprawdopodobniej jest siostrą mojego psiaka, którego również wzięłam ze schroniska. Zależy mi, aby domek prowadził aktywny tryb życia, bo taka właśnie jest Indis - szczęście daje jej swobodny bieg po łąkach, kąpiel w jeziorku i dobry, ludzki towarzysz. Po cichutku myślę, że nadawałaby się na agility - jest szybka, zwinna, skoczna, ale to już marzenie. Smile Ważne, aby miała kochający dom.








Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Cze 15, 2007 19:48    Temat postu:

Powrót do góry
Ala



Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 5473
Skąd: Zakopane

PostWysłany: Sob Cze 23, 2007 09:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śliczna suczka , a to zdjęcie ze schroniska az ściska serce. Sad
_________________
Pozdrawiam
Ala & Shanti

Jantar [']
Majki (Maine Coon) [']
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Sob Cze 23, 2007 09:19    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna -> Psy w potrzebie! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

owczarki australijskie - aussies - australian shepherds  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group