Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna owczarki australijskie - aussies - australian shepherds

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rudy czeko-nos czyli....LUNA i czekoladowa Volta :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna -> Galeria
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kora1991



Dołączył: 25 Sie 2012
Posty: 500
Skąd: Poznań/Kostrzyn

PostWysłany: Pon Paź 14, 2013 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znająć życie, to kolejnym "pechem" będzie to, jak już będzie mogła pląsać i dostanie cieczki xD Psychicznie się na to przygotowuje już Razz
_________________
Nasza galeria: http://aussie.phorum.pl/viewtopic.php?t=3164
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Pon Paź 14, 2013 18:50    Temat postu:

Powrót do góry
asher



Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 4204
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Paź 14, 2013 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrówka!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kora1991



Dołączył: 25 Sie 2012
Posty: 500
Skąd: Poznań/Kostrzyn

PostWysłany: Nie Lis 17, 2013 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odkurzamy nieco naszą galerię. Miałysmy w ostatnim czasie sporo problemów ze zdrowiem, Volta przeszła operację, która z racji miejsca w którym zabieg był wykonywany do najłatwiejszych nie należał, ale jestesmy już po zdjęciu szwów i wracamy powoli do normalnego funkcjonowania Smile Z Lunką zdrowotnie też było srednio jednak wychodzimy na prostą. Dalej sobie adźilitkujemy, chodzimy na spacery i różne takie Razz Na grudzień szykujemy się z Luną i...Voltą na nasz debiut na zawodach agility. Będą to co prawda zawody treningowe i od Volty nie oczekuje praktycznie niczego , chcę by oswajała się z tematem powoli Smile
Na koniec wrzucam fotkę mojego łysola z dzisiejszego, pierwszego po przerwie spacerku Very Happy

_________________
Nasza galeria: http://aussie.phorum.pl/viewtopic.php?t=3164
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kora1991



Dołączył: 25 Sie 2012
Posty: 500
Skąd: Poznań/Kostrzyn

PostWysłany: Nie Gru 08, 2013 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy ktos tutaj jeszcze zagląda, ale znów odswieżam nieco Very Happy
Młoda zaczęła na powrót treningi agility, na frisbee się nie załapałysmy przez minusowe temperatury, ale może jeszcze jej porzucam dekle w tym roku Very Happy Narzekać nie mam na co, jakos leci Very Happy I aż wierzyć mi się nie chce, że mój gamoń kończy już za chwilę 15 MIESIĘCY! :O
Wrzucam jeszcze na szybko takie dwie foteczki:


Na górnej z 3 miesięcznym borderkiem o imieniu Vento Very Happy a na dole mój pseudo obi-dog Very Happy


_________________
Nasza galeria: http://aussie.phorum.pl/viewtopic.php?t=3164
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Iz



Dołączył: 21 Mar 2012
Posty: 303
Skąd: Gdańsk/Olsztyn

PostWysłany: Nie Gru 08, 2013 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz chyba wiele plusów z tego, że ona jest taka mikra Smile Np. może się bawić z takim 3 mies borderem (dla mnie nie do pomyślenia) i jak dla mnie bardzo fajnie wygląda przy nodze.
Mam nadzieję, że limit pecha wykorzystałyście już na ten rok z zapasem na następny.

To nie miejsce na to, ale rany jak mi się Vento podoba, gdyby border to właśnie taki...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kora1991



Dołączył: 25 Sie 2012
Posty: 500
Skąd: Poznań/Kostrzyn

PostWysłany: Nie Gru 08, 2013 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno się nie zgodzić, to jest bardzo "poręczne", że ona jest taka niewielka Razz Do życia fajnie, do frisbee fajnie, jedyny problem może mieć przy agility, ale to się okaże pewnie w niedalekim czasie jak będzie miała już przeszkody na Lkowych wysokosciach jak sobie poradzi. Z Vento ogólnie całkiem fajnie im się biegało chociaż też własnie czekałysmy z koleżanką aż nieco podrosnie bo ona lubi traktować szczeniaczki trochę jak scierki, a przy nim wyjątkowo tego nie było Very Happy
Swoją drogą, nie wiem czy się fotka Wam wyswietla ta własnie z BC? Bo u mnie jej nie widać Hrm
_________________
Nasza galeria: http://aussie.phorum.pl/viewtopic.php?t=3164
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Amulinka



Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 12738
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Gru 08, 2013 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie też jej nie widać.
Ale niestety Imageshack takie ma nieraz humory (dlatego ja nie lubię).
A równaj stylowe bardzo Smile
_________________
Ula, Lava & Suvi
Ami [*] Choco [*] Asti [*]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Rapsodia



Dołączył: 10 Sty 2013
Posty: 205
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Gru 08, 2013 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękna ruda! Very Happy Nie mogę sie doczekać aż poznam Smile
Ja akurat widzę oba zdjęcia Smile Vento bardzo ładny Very Happy

P.S. Volta ma obrożę, którą chciałam kupić Kiwi Wink
_________________

Dwie Gruszki i Kiwi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
kora1991



Dołączył: 25 Sie 2012
Posty: 500
Skąd: Poznań/Kostrzyn

PostWysłany: Nie Gru 08, 2013 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Amulinka ona jak chce to wlasnie calkiem fajnie sobie drepta na kontakcie ze mną, ale często zdarza się tak, że kurczę w sytuacji gdy ją nagrodzę smaczkiem za daną odległosć to po 1 traci na ułamek sekundy ze mną kontakt, ale też ( co często robi na smyczy) po prostu zlewa fakt, że wypadałoby tak isć dalej i po prostu odchodzi sobie ode mnie Hrm
Rapsodia ja nie mogłam nie kupić tej obroży, szczególnie, że na Voltę wołają Dziczek Very Happy
_________________
Nasza galeria: http://aussie.phorum.pl/viewtopic.php?t=3164
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kora1991



Dołączył: 25 Sie 2012
Posty: 500
Skąd: Poznań/Kostrzyn

PostWysłany: Pią Gru 20, 2013 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak więc jestesmy po debiucie w agility Very Happy Volta tak jak można było się domyslić 3x dis, ale ważniejsze dla mnie było to by oswoiła się z tematem zawodów, z tą atmosferą i specyfiką. Wzięcie jej tam to była dobra decyzja bo przy 1 wyjsciu nie ogarneła po całosci do tego stopnia, że zlewała moje wołanie etc Very Happy ale popracowałam z nią później nad skupieniem i było o wiele lepiej. Dała dzielnie radę nawet położyć się na boku w takich warunkach! co dla mnie było chyba największą radoscią, ponieważ jeszcze jakis czas temu nie dałam rady jej tego nauczyć w warunkach domowych bo się spinała cała od razu.
Lunka za to wymiotła i jestem z niej OGROMNIE zadowolona! W Agility gdyby nie fakt, że nie wiedziałam, że w momencie gdy mi nie wejdzie na kładkę mogę ją poprawić bez disa to po prostu nie mysląc ominęłysmy tą przeszkodę disując się Very Happy 1 Jumping na czysto i wywalczyłysmy tym 5 miejsce na 26 psów! ( Były liczone wszystkie kategorie razem, więc mój eMeczkowy piesek przegonił niektóre borderki!!!! ) 2 Jumping po tym jak wlazła do tunelu miękkiego co mnie pozytywnie zaskoczyło bo myslałam, że będą problemy zdisowałysmy się w totalnie głupi sposób bo Lunka ominęła po prostu od tak przeszkodę którą miała na wprost i nie dałam rady już odwołać jej od chęci wejscia do tunelu Very Happy Niemniej jednak jestem bardzo z nich obu zadowolona i uważam nieskromnie, że debiut z Lunką nam się bardzo fajnie udał.
Wrzucam też filmik z naszego 1J bo tylko ten przebieg mamy nagrany:
http://www.youtube.com/watch?v=aPMCZMZAKdQ&feature=youtu.be

Dzisiaj także z Voltą byłysmy na bieżni Smile Młoda starała się bardzo pokonać swój strach przed Voltożerną tasmą i pod koniec sobie w kilku seriach przetuptała całkiem spory jak na 1 raz kawałek Smile
_________________
Nasza galeria: http://aussie.phorum.pl/viewtopic.php?t=3164
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Amulinka



Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 12738
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Gru 21, 2013 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje debiutu Smile
A w jakim celu bieżnia?
_________________
Ula, Lava & Suvi
Ami [*] Choco [*] Asti [*]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kora1991



Dołączył: 25 Sie 2012
Posty: 500
Skąd: Poznań/Kostrzyn

PostWysłany: Sob Gru 21, 2013 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak po prostu Razz Wygrałysmy na facebooku karnet 10x 30 min za 30 zł więc niech sobie młoda potupta po tasmie, może to też w jakims stopniu pozwoli nam trochę mięsnie odbudować bo jeszcze to nie wygląda tak jakbym chciała po tej całej przerwie.
_________________
Nasza galeria: http://aussie.phorum.pl/viewtopic.php?t=3164
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Amulinka



Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 12738
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Gru 21, 2013 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha Smile
_________________
Ula, Lava & Suvi
Ami [*] Choco [*] Asti [*]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
olejna



Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 346
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Gru 22, 2013 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

super że wszystko wraca do normy Very Happy
_________________
Beata, Papaja i Flame Smile

http://papajaflame.webs.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kora1991



Dołączył: 25 Sie 2012
Posty: 500
Skąd: Poznań/Kostrzyn

PostWysłany: Nie Gru 22, 2013 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

olejna nawet nie wiesz jak bardzo mnie to cieszy!!! Dzisiaj też byłysmy na treningu, przypomniałam Volcie o co chodzi w agility na krótkich sekwencjach na 3 hopkacgh, dziewczynie co prawda się raz łapki poplątały i zaliczyła glebę, ale ogólnie trybiki chyba zatrybiły jak powinny Smile
Wagowo też powoli wracamy do stanu zadowalającego- w piątek wybiło 14/14,2 więc jeszcze max 0,5 kg i będzie idealnie Very Happy No i sucz wyczerpała dożywotnio już jakiekolwiek kontuzje i inne takie paskudztwa.
_________________
Nasza galeria: http://aussie.phorum.pl/viewtopic.php?t=3164
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Nie Gru 22, 2013 23:16    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna -> Galeria Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33  Następny
Strona 31 z 33
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

owczarki australijskie - aussies - australian shepherds  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group