Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna owczarki australijskie - aussies - australian shepherds

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jimmy Welkope vel. Muffin
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna -> Galeria
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Megs



Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 18

PostWysłany: Czw Lip 03, 2014 07:45    Temat postu: Jimmy Welkope vel. Muffin Odpowiedz z cytatem

Witamy serdecznie Smile jestem Magda i wczoraj odebrałam tego oto Muffina z hodowli Smile podróż (4,5 godzinna) minęła całkiem w porządku - mały spał, budził się i popiskiwał, spał, budził się, wyglądał przez okno, spał itd. Fajnie jest, bo od początku wpatruje się prosto w oczy. Ale mam kilka problemów - mały prawie wcale nie chce jeść - ani suchej karmy, ani namoczonej - wylizał jedynie piłeczkę z pasztetem i zjadł parę kulek karmy. Jęczy i płacze, gdy się nudzi, a także na spacerach - najczęściej, gdy wychodzi, to po prostu idzie prosto na trawkę, sikupka i wraca. Podąża za mną, gdy mu uciekam i zachęcam, jednak czasem przy tym piszczy. Pierwsze spotkanie z innym psem super - Muffin stanął, obwąchał. Potem ładnie siedział. Jeśli chodzi o pierwszą noc, to przespał od 22 do 2.30 w klatce, potem wyjście na siku, woda, znów sen do 5, spacer i o 7 pełna pobudka. Ale śniadanie ledwo tknął i nie wiem, co robić.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Lip 03, 2014 07:45    Temat postu:

Powrót do góry
w.gas



Dołączył: 30 Lip 2013
Posty: 57
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Lip 03, 2014 08:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witamy serdecznie "rodzinkę" z tej samej hodowli Very Happy.
Mój w pierwszym dniu po przywiezieniu też nie chciał za bardzo jeść a nawet pić.
Ośmielił się dopiero następnego dnia, gdy zobaczył innego psa zjadającego jego karmę. Dawanie kuleczek z ręki też może pomóc początkowo.
Ja jakiekolwiek piszczenie od razu ignorowałam (nawet pierwszej nocy nie dałam się złamać, choć było ciężko Wink) i po dość krótkim czasie zupełnie ustało.
Dużo radości z psiakiem życzę Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ty$ka



Dołączył: 24 Cze 2013
Posty: 154
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Czw Lip 03, 2014 09:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulujemy domownika Wink
_________________
Dobry humor nie załatwi wszystkiego, ale wkurzy tyle osób, że warto go mieć Smile
MY
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Megs



Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 18

PostWysłany: Czw Lip 03, 2014 09:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A podpowiedzcie, czy jest sens zabierać gdziekolwiek psiaka póki mi tak często i w wielu miejscach piszczy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
w.gas



Dołączył: 30 Lip 2013
Posty: 57
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Lip 03, 2014 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym stopniowo to robiła. Czyli najpierw niech przestanie piszczeć na trawniku blisko domu, wtedy zabrać w nowe miejsce (oczywiście nie tego samego dnia i w nie za bardzo stresujące) i tak dalej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
montus985



Dołączył: 07 Gru 2010
Posty: 1242
Skąd: Leszno

PostWysłany: Czw Lip 03, 2014 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej ! Gratuluje malucha Smile
Nie przejmuj się, moja Holss pierwszego dnia też nic nie zjadła, to jest chyba normalne ;p Nowe miejsce, nowi ludzi, zapachy, brak mamy Smile To samo tyczy się piszczenia, jak sie do Ciebie przyzwyczai to mu przejdzie Smile
Jutro powinno być lepiej i zachęcam do zabierania go w różne miejsca Smile Tylko pamiętaj o szczepieniach i uważaj na inne psy Smile
_________________
Wera&Holy
Stronka : http://weronikafresel.wix.com/aussieholy
Blog : http://aussieholy.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Megs



Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 18

PostWysłany: Czw Lip 03, 2014 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie rzecz w tym, że zabieram, ale on w tych innych miejscach też piszczy Wink dziś był ze mną u koleżanki w pracy, popiszczał, popiszczał, po czym położył się i spał.

___
edit: Żeby nie było tak źle: młody bardzo ładnie się wycisza w klatce i prawie wcale nas nie gryzie, a jak mu się zdarzy, to przekierowujemy na zabawkę i jakoś idzie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mary



Dołączył: 13 Wrz 2013
Posty: 151
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią Lip 04, 2014 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witamy brata Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Megs



Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 18

PostWysłany: Pią Lip 04, 2014 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ooo! Ale że brata brata? Very Happy cześć!

Muffin dziś dużo mniej piszczy, wyszliśmy na spacer ze znajomym pieskiem, który pokazał Muffiemu, że jednak dwór nie jest taki straszny, także mały szedł dzielnie Very Happy śpi za to więcej, ale widać, że mu zwyczajnie gorąco...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mary



Dołączył: 13 Wrz 2013
Posty: 151
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią Lip 04, 2014 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brata po wspólnym tacie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patison



Dołączył: 03 Gru 2013
Posty: 40
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lip 04, 2014 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słodki maluch Smile Jak już się trochę oswoił to myślę, że możesz go zabierać w różne miejsca, im szybciej, tym łatwiej się przyzwyczai i jest jeszcze mały, więc można w razie czego wziąć na ręce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spacerolog



Dołączył: 22 Paź 2011
Posty: 854
Skąd: Jelenia Góra

PostWysłany: Sob Lip 05, 2014 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale pięknotek Very Happy no brawo brawo Smile spokojnie, budujcie więź między sobą, jak młodzian przekona się, że można ci zaufać w każdej sytuacji, że jesteś oparciem i polubicie się, przestanie piszczeć i poczuje się pewniej Smile po prostu cieszcie się sobą i lofciajcie słitaśnie Wink powodzenia!
_________________
www.aussiedogfrisbee.blogspot.com - nasz frisbowy blog Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Megs



Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 18

PostWysłany: Sob Lip 05, 2014 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dzięki, dzięki Very Happy Ech, no nie powiem, młody zaczyna szaleć, w klatce już śpi niewiele, bo upodobał sobie miejsce pod łóżkiem i zawsze oczywiście próbuje je skubać.. uparcie i z mozołem mówię 'nie' i odstawiam go stamtąd, gdy tylko zaczyna gryźć. Ale na razie niewiele to daje. No i pogryza kabelki, buty i tego typu rzeczy.. Mam nadzieję, że będzie tylko lepiej Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patison



Dołączył: 03 Gru 2013
Posty: 40
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lip 06, 2014 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będzie Smile kilka miesięcy temu przechodziłyśmy to samo, mała gryzła wszystko co znajdowało się w zasięgu ząbków, buty były najlepszą zabawką, a na dworze wciągała śmieci jak odkurzacz, teraz jest dużo lepiej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Megs



Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 18

PostWysłany: Pią Lip 25, 2014 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Porcja foteczek Smile 10 tygodni!







Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Lip 25, 2014 11:16    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna -> Galeria Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

owczarki australijskie - aussies - australian shepherds  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group