Martula

Dołączył: 03 Mar 2011 Posty: 1109 Skąd: Świdnica
|
Wysłany: Wto Lut 17, 2015 18:59 Temat postu: Seminarium obedience z Magdaleną Łęczycką 28.02-01.03.2015 |
|
|
Zwolniły się 2 miejsca dla miejsca dla uczestników z psami. Miejsca dla obserwatorów bez limitu. Ok. 50km od Wrocławia, ogrzewana hala sportowa, możliwość noclegów i obiadów. Informacje na PW. _________________ Marta, Ory i MaliBu
 |
|