Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna owczarki australijskie - aussies - australian shepherds

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ból kręgosłupa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna -> Luz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maxi22
Gość





PostWysłany: Wto Lis 20, 2018 14:16    Temat postu: ból kręgosłupa Odpowiedz z cytatem

siemka, od kilku dni męczy mnie ból kręgosłupa w odcinku lędźwiowym Hrm Ból jest mega intensywny, byłem z tym u mojego lekarza to zalecił mi jedynie leki przeciwbólowe... Myślę, że to droga donikąd, bo i tak ból wróci. Chciałbym udać się do jakiegoś solidnego ortopedy, najlepiej do jakiejś kliniki. Mój kolega dzisiaj mi podesłał stronkę Sport-Kliniki https://www.sport-klinika.pl/sport-klinika/oferta/ Myślicie, że warto tam udać? A może Wy znacie jakieś dobre kliniki, gdzie mógłbym się udać z tym problemem?
Powrót do góry
Reklama






Wysłany: Wto Lis 20, 2018 14:16    Temat postu:

Powrót do góry
Zelta



Dołączył: 12 Lis 2018
Posty: 33

PostWysłany: Sro Lis 21, 2018 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto dobrze zdiagnozować przyczynę bólu, możliwe że będzie potrzebne Ci też pomoc fizjoterapeuty. Zażywanie lekarstw przeciwbólowych może na dłuższą metę tylko zaszkodzićHrm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
mekso



Dołączył: 23 Lis 2018
Posty: 132

PostWysłany: Sro Lis 28, 2018 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mojemu męzowi ulgę w bólach kręgosłupa przyniósł basen Smile Zresztą każdy lekarz Ci powie, że basen jest dobry na kręgosłup.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Lis 28, 2018 14:58    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna -> Luz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

owczarki australijskie - aussies - australian shepherds  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group