Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna owczarki australijskie - aussies - australian shepherds

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dolce
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna -> Galeria
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sayyes

PostWysłany: Pią Maj 08, 2009 09:51    Temat postu: Dolce Odpowiedz z cytatem

Cześć! witam ja i Dolce:D moj aussik wlasnie dzisiaj do mnie przyjechał, i jeszcze szuka mamy i rodzeństwa,ale jest bardzo dzielny. Jechał ze mną w autobusie miejskim,piszczal,ale jakos sie udalo go uspokoić,w domu ogląda telewizor:P no i nie wiedzialam,ze pies moze miec takie ADHD:D jakos się dogadamy;) zdjec nie wstawiam,bo Dolce zasypia na 5minut,wiec nie mam okazdji ich zrobic Razz poza tym cuagle narzeka i piszczy jeszcze troche.
Mam pytanie: czy Wasze aussiki tez pchaly Wam się ciągle między nogi na spacerze? bo on nie biega sam,tylko ciągle mi wchodzi między nogi. no i jak go biore zeby mi na kolanach posiedzial,to piszczy.Tylko zasypia mi na stopach. biega po domu,czegos szuka. ale chyba nie bedzie zle.
Pozdrawiamy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Wysłany: Pią Maj 08, 2009 09:51    Temat postu:

Powrót do góry
Renata

PostWysłany: Pią Maj 08, 2009 09:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj, młody jest, świata jeszcze nie widział, boi się. Nie wystawiaj go na zbyt dużo stresów na początku.
suche

PostWysłany: Pią Maj 08, 2009 09:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale super!
Zazdroszczę szczeniaczka i czekam na zdjęcia Smile
Ashqueen-Australian Shepherds for sport and work
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ania&Psy

PostWysłany: Pią Maj 08, 2009 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Renata napisał:
Oj, młody jest, świata jeszcze nie widział, boi się. Nie wystawiaj go na zbyt dużo stresów na początku.

Hehe, Blues parę dni po przyjeździe do mnie pojechał na trening agility, a po tygodniu na zawody frisbee. Laughing

A wracając do Dolce, jest u Ciebie parę godzin, musisz mu dać czas na zaaklimatyzowanie się. Wink Blues na początku też na spacerach nie odstępował mnie na krok, minęło mu, niestety. Laughing

Napisz coś więcej o psiaku, z jakiej jest hodowli, jakie ma umaszczenie. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sayyes

PostWysłany: Pią Maj 08, 2009 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest z hodowli Preeminent Line. Umaszczenie black tricolor z niebieskim oczkiem. Teraz juz padł,ale cos zasnac nie moze i miejsca szuka,w ciasnych katach. Tak to jest bardzo pogodny i wesoły Wink nie wiem tylko jak teraz zrobie dla niego zakupy,bo do sklepu zoologicznego mam 15minut jazdy autobusem,a nie chce go znowu stresowac Confused oczywiscie jedzenie mam,ale nie wiedzialam do konca,kiedy przyjedzie i nie kupilam mu zabawek i ogrodzenia. Dalam mu tylko miska,i na nim teraz spi.
Powrót do góry
antuanete

PostWysłany: Pią Maj 08, 2009 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aaaaaa gratuluje to ten słodziak niebieskooki!
fotki chcemy!!
Powrót do góry
Amulinka

PostWysłany: Pią Maj 08, 2009 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, to trafił Ci się wyjątkowy maluszek Very Happy
Plątanie się między nogami człowieka na samym początku jest normalne u takiego maluszka. Nagle zobaczył wielki świat. Choco też na pierwszych spacerach plątała mi się między nogami ale szybko zaczęła eksplorować otoczenie coraz dalej. Płakanie po zabraniu z gniazda też jest normalne. Zwykle mija najdalej po 1 dniu. A że piska trzymany na kolanach, to pewnie raczej chce mu się biegać, szczeniaczkowy kręciołek w doopce przeszkadza mu siedzieć spokojnie Wink Tylko jak szczenię jest śpiące to się wyłączy.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Sayyes

PostWysłany: Pią Maj 08, 2009 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ja moge zrobic zdjecie mojej reki,bo wyglada jakbym nia w krzakach grzebala:P
aha,ile razy z nim wyjsc na dwor? on w ogole sie na dworzu nie zalatwia,tylko ciagle siku w domu robi. a w ogole jeszcze ze tak powiem 'na grubo' sie jeszcze nie zalatwial.
Jadl rano karme,ale troche podziabal i skonczyl,a niedawno dalam mu ugotowanego kurczaka,to jadla i jadl,tylko wiecej chcial. isc z nim teraz na dwor?
Powrót do góry
Amulinka

PostWysłany: Pią Maj 08, 2009 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idź Smile Wychodź po jedzeniu, po spaniu, sama się pewnie zorientujesz jak często mu potrzeba. Napewno w tym wieku to kilka razy dziennie.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Sayyes

PostWysłany: Pią Maj 08, 2009 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wlasnie przyszlismy ze spaceru i zwymiotowal kurczaka(jeszcze chcial go zjesc) tak mi sie wydawalo,ze za duzo mu dalam,ale on przychodzil skomlal,ze chce jeszcze. najadl się jak szalony,a pozniej jeszcze sie bawilismy,no i po tym spacerze koniec. Hrm
Powrót do góry
Amulinka

PostWysłany: Pią Maj 08, 2009 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe, mały żarłok, tak to jest jak ktoś jest łakomy. Ale dorosłym psom też się zdarza zwrócić, jeśli nażrą się zbyt szybko. Potem sobie powoli, spokojniej zjadają. I to jest zupełnie naturalne wilcze zachowanie (nachapać się ile wlezie a potem w spokoju zjeść jeszcze raz).
Ala

PostWysłany: Pią Maj 08, 2009 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje maluszka! Smile
Myślę,że musisz mu dawać mniejsze porcje. A załatwił sie na dworze?

Jantar [']
Majki (Maine Coon) [']
Powrót do góry
Sayyes

PostWysłany: Pią Maj 08, 2009 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no,on jest niesamowicie łakomy!
tylko siku.. nie wiem,moze mu jeszcze troche jest niedobrze,bo lezy i tak stęka.. jak probuje zasnac to takie wlasnie dziwne odglosy wydaje,jakby marudzil,stekal.. a ja sie martwie:|
Powrót do góry
Amulinka

PostWysłany: Pią Maj 08, 2009 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko stwierdzić co to za odgłosy nie słysząc ich. Ale oziki często wydają dziwne odgłosy, one są dosyć wokalne. Choco wydaje głębokie pomruki układając się. Asti z kolei jako szczeniak wydawał takie specjalne fukania (coś jak uf, uf, uf, przez nosek) strasznie to było urocze ale ostatnio przestało się pojawiać.
Sayyes

PostWysłany: Pią Maj 08, 2009 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

noo, on tak samo... tak jakby wzdychał takie: uff uhh uff.. myslalam,ze cos mu sie dzieje. a teraz chyba cos mu sie snilo,bo jakies drgawki ma;)
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Maj 08, 2009 12:27    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna -> Galeria Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do: