Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna owczarki australijskie - aussies - australian shepherds

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ZIELONY KWADRAT

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna -> Wystawy 2008
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bodzia78



Dołączył: 02 Lip 2007
Posty: 103
Skąd: Konstancin

PostWysłany: Wto Wrz 09, 2008 15:01    Temat postu: ZIELONY KWADRAT Odpowiedz z cytatem

Kopiuję z Terrierkowa:
BEN NEVIS napisał:
Czy jadąc na wystawę samochodem - przyglądacie się mijanym samochodom : Czy jada z psem?

A jak to jest w pociągach czy autobusach. Czy widząc psa w dniu wystawy zastanawiacie się czy "tez na wystawę" ???

Kogo pytacie o drogę w mieście danej WYSTAWY : OSÓB na przystanku ? Osób idących z psami ? Czy Tych bez psów? Czy zawsze macie mapę ze sobą ?

Ja dość często liczę na akcje - KONIEC JĘZYKA ZA PRZEWODNIKA - szczególnie gdy odczytanie nazw ulic jest ponad moja cierpliwość .

Często roboty drogowe i inne, powodują ze mapa miasta, dojazdowa, proponowana przez organizatora wystawy, jest nieprzydatna - co robicie?

Wiem ze to proste i banalne pytanie na które znam odpowiedz
i Wy wiecie ze ja znam .


Na pomysł wpadłam przyglądając się oznakowanym pojazdom z materiałami łatwopalnymi oraz autom z naklejonymi znakami przypisującymi przynależność do jakiejś grupy .


Dość długo nie mogłam rozszyfrować znaku ryby . Mimo , ze wiem ze jest używana przez chrześcijan . Ale co oznacza na autach ? Tego tez się dowiedziałam: oznacza osobę przestrzegającą przepisów drogowych gdyż ich łamanie uznane jest przez kościół za grzech.

Ale wracając do tematu
Jak uniknąć syndromu PODĄŻANIA ZA SAMOCHODEM z PSEM DO JEGO GARAŻU . A były już kilka opisywanych takich przypadków.
Czemu nie moglibyśmy oznakować na czas podróży na wystawę własnego samochodu tak aby inni widzieli ze właśnie jedziemy na wystawę !
Kolor oznakowania mógłby nam mówić np .
JADĘ NA WYSTAWĘ ZNAM DROGĘ - ZIELONY KWADRAT
PONIEWAŻ żółty kwadrat oznacza materiały niebezpieczne następuje zmiana !!!

JADĘ NA WYSTAWĘ NIE ZNAM DROGI - ZIELONY KWADRAT z CZERWONA LINIA PO PRZEKĄTNEJ !

wieszany na tylnej szybie samochodu .

CO O TYM MYŚLICIE? JA bym próbowała to rozpropagować na cala Polskę oczywiście .

_________________
SYNDROM STRUSIA :d



Ostatnio zmieniony przez bodzia78 dnia Sro Wrz 10, 2008 08:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Reklama






Wysłany: Wto Wrz 09, 2008 15:01    Temat postu:

Powrót do góry
huska



Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 648
Skąd: Piekary :) // Mysłowice

PostWysłany: Wto Wrz 09, 2008 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

super, jak dla mnie bomba Very Happy
_________________
,,Szczęśliwy hasior to zmęczony hasior'' Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Iga



Dołączył: 28 Lis 2006
Posty: 2251
Skąd: Zawiercie

PostWysłany: Wto Wrz 09, 2008 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo, bardzo fajny pomysł!
_________________
Iga, Flesz, Janis & Trecz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bodzia78



Dołączył: 02 Lip 2007
Posty: 103
Skąd: Konstancin

PostWysłany: Sro Wrz 10, 2008 08:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PONIEWAŻ żółty kwadrat oznacza materiały niebezpieczne następuje zmiana !!!

JADĘ NA WYSTAWĘ NIE ZNAM DROGI - ZIELONY KWADRAT z CZERWONA LINIA PO PRZEKĄTNEJ !
_________________
SYNDROM STRUSIA :d

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
bodzia78



Dołączył: 02 Lip 2007
Posty: 103
Skąd: Konstancin

PostWysłany: Czw Wrz 11, 2008 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kopiuję z forum Collie za pozwoleniem autorki postów:

AniaJ napisał:
Można zgłaszać modyfikacje co do znaku? Obawiam się, że niektórzy mogą się nie domyślić znaczenia zielonego kwadratu. Wkleję na oba fora propozycje, może uda mi się nawet takie wydrukować i porozdawać na wystawach Wink

Moje propozycje (są chyba dość czytelne nawet dla tych, którzy zapomnieli rano wypić filiżankę małej czarnej, co nie? Wink ):





U góry jest dość miejsca aby wykombinować sobie miejsce na sposób przyklejenia do szyby np. na ssawkę Very Happy
Mam oryginały w formacie TIFF wysokiej jakości i rozdzielczości - rozmiar rzeczywisty 18x18 cm - jak ktoś chce to mogę wysłać lub zamieścić na serwerze do pobrania (jeden plik waży około 32 MB).


I

AniaJ napisał:
http://szetland.info/files/zielony_kwadrat.tif
http://szetland.info/files/zielony_kwadrat_poprowadzmnie.tif

Do pobrania (każdy 30,6MB) dla tych, co chcą mieć już kwadraciki Wink
Pliki wysokiej jakości, bez kompresji, wymiary 18cm na 18cm - nic tylko sobie wydrukować Wink

Jak ktoś będzie chciał skorzystać z w/w kreatora, to proszę o mejla (podeślę w wektorze - format *.eps): anna.jagielo@szetland.info

_________________
SYNDROM STRUSIA :d

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Reklama






Wysłany: Czw Wrz 11, 2008 15:57    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna -> Wystawy 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

owczarki australijskie - aussies - australian shepherds  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group