Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna owczarki australijskie - aussies - australian shepherds

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Furminator
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna -> Przygotowanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mudik

PostWysłany: Nie Lis 02, 2008 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Furminator jest super,ale np wydaje mi się,ze włos Choco by trochę szarpał, bo ona ma inny delikatniejszy, cieńszy(trudno mi to wyjaśnić opisowo) niż Astka czy Uma. Na pewno szczerze polecam do pozostałych psów Kary, labów i mamutów, super sprawa.
Reklama

Wysłany: Nie Lis 02, 2008 22:45    Temat postu:

Powrót do góry
Kara

PostWysłany: Nie Lis 09, 2008 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupiłam to cacko Laughing
Powiem tak jest REWELACYJNE !

tutaj jest machnięty parę razy kot i pies. A jak zaczełam tak na serio robić miałam całą reklamówkę! Na Duke też ładnie wychodzi Twisted Evil

http://showfarm.cba.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
myriad

PostWysłany: Nie Lis 09, 2008 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super, ze sie sprawdza!
Kara, a gdzie kupilas? Bo Ci moi znajomi sprowadzali z Niemiec przez Ebay. Ja zauwazylam, ze sa dostepne na allegro i w karusku za dosc niewielkie pieniadze, ale podobniez sa to podrobki. I nie wiem czy kupic podrobke z karuska czy sprowadzac z Niemiec/Stanow.
Powrót do góry
Kara

PostWysłany: Nie Lis 09, 2008 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myriad napisał:
Super, ze sie sprawdza!
Kara, a gdzie kupilas? Bo Ci moi znajomi sprowadzali z Niemiec przez Ebay. Ja zauwazylam, ze sa dostepne na allegro i w karusku za dosc niewielkie pieniadze, ale podobniez sa to podrobki. I nie wiem czy kupic podrobke z karuska czy sprowadzac z Niemiec/Stanow.

Ja kupiłam na wystawie.
Były te amerykańskie co są na filmiku i francuskie Vivog. Różnią się jedynie rączką,że ponoć ta w amerykańskich wygodniejsza a cena dwukrotnie większa. Robiłam teraz mojego jednego psa przez 30min kompletnie mi się ręka na tym francuskim nie męczyła, dobrze się trzyma i cudnie wybiera podszerstek. Sam pan sprzedający mówił,że po za rączką działają identycznie Wink .

http://showfarm.cba.pl/
Powrót do góry
Janka

PostWysłany: Nie Lis 09, 2008 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda że nie powiedziałaś na wystawie bo też byłam zainteresowana tylko nie wiedziałam na którym stoisku są.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asher

PostWysłany: Nie Sty 18, 2009 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłam Vivoga w Karusku. Na Bugajskim (krótkowłosy mix ON) sprawdza się rewelacyjnie! Wlaściwie aż za dobrze, bo zima, a ja mu na jednym boczku cały podszerstek wyczesałam Embarassed Później już byłam ostrożniejsza Laughing
Jestem naprawdę zachwycona, do tej pory niczym nie udawało mi się wyczesać bugajskiego podszerstka. Z ogona, za jednym vivogowym posiedzeniem wyciągnęłam tyle kudła ile do tej pory, przez dwanaście lat w sumie chyba nie wyczesałam Shocked I o dziwo Bugajski mi na to pozwolił, a on na punkcie swojego ogona jest bardzo czuły, czesanie go tam to był horror dla nas obojga.
Używa się tego narzędzia bardzo wygodnie, lekko, ręka się nie męczy. Tylko odgłos mnie drażni, takie jakby skrobanie, fuuuuj. Ale idzie przeżyć Wink

Na długowłosej once Sabinie sprawdza się natomiast średnio.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Sty 18, 2009 20:15    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum owczarki australijskie - aussies - australian shepherds Strona Główna -> Przygotowanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: