Elka

Dołączył: 05 Lip 2009 Posty: 421 Skąd: Warszawa
|
Wysłany: Czw Sty 22, 2015 21:28 Temat postu: Seminarium posłuszeństwa sportowego z Anetą Migas - Warszawa |
|
|
Zapraszam na seminarium z posłuszeństwa sportowego, pracujemy pod kątem Obedience, BH, PT.
Aneta o sobie:
Nazywam się Aneta Migas i jestem właścicielką i przewodnikiem dwóch owczarków belgijskich malinois: Hot'a i Mini-Me
Moją wielką pasją jest posłuszeństwo sportowe. Z owczarkiem niemieckim Aresem EMiTom zdobyłam tytuł Mistrza Polski Psów Towarzyszących w 2009 (indywidualnie i drużynowo). Z dobermanką Gween, w 2011 roku uzyskałyśmy najwyższą ilość punktów za posłuszeństwo na Mistrzostwach Polski IPO3. Z Hot'em vom Zabelstein zdobyłam, w 2012, tytuł Wice Mistrza Polski PT2 a w 2014 na zawodach w Czechach (IPO3), dostaliśmy wyróżnienie za najlepsze posłuszeństwo.
Mini-Me dopiero zaczyna treningi...
Pracowałam jako trener na obozach treningowych oraz dniach szkoleniowych w Polsce
i w Czechach (2006-2014), a od 2011 roku daję seminaria oraz prowadzę warsztaty z posłuszeństwa sportowego (w Polsce oraz za granicą: Meksyk, Argentyna, Hiszpania) gdzie mam okazję trenować z dużą ilością psów różnych ras oraz ich przewodnikami.
Z zawodu jestem zootechnikiem, moja specjalizacja to żywienie zwierząt. Układanie diet dla psów zdrowych i chorych to moje hobby.
W 2012 roku byłam team liderem polskiej drużyny na ATIBOX FH oraz współpracowałam z Meksykańskim Magazynem Owczarka Niemieckiego pisząc artykuły o szkoleniu sportowym psów.
Wraz z koleżankami założyłyśmy Hot Sport Team. Obecnie jest w nim 6-ciu przewodników z psami. Trenujemy różne dyscypliny: IPO, tropienie sportowe oraz obedience.
Moje osiągnięcia:
1 miejsce PT Mistrzostwa Klubu Boksera - 2005,
1 miejsce (obedience) Mistrzostwa Klubu Boksera - 2005,
3 miejsce turniej PT w Krakowie - 2007,
7 miejsce turniej PT w Krakowie - 2007,
1 miejsce drużynowo turniej PT w Krakowie -2007,
4 miejsce turniej PT w Rybniku - 2007,
15 miejsce turniej PT w Rybniku - 2007,
3 miejsce drużynowo turniej PT w Rybniku - 2007
3 miejsce Memoriał im. Woźniakowskiego (MPPT) - 2009,
3 miejsce drużynowo Memoriał im. Woźniakowskiego - 2009,
1 miejsce - Mistrz Polski MPPT - 2009,
1 miejsce - Drużynowy Mistrz Polski MPPT - 2009,
najwyższa punktacja za posłuszeństwo na Mistrzostwach Polski IPO3 - 2011,
1 miejsce (obedience 0) zawody w Rzeszowie - 2012,
2 miejsce (obedience 0) zawody w Rzeszowie - 2012,
2 miejsce - Wice Mistrz Polski PT, Ujanowice - 2012,
1 miejsce - Drużynowy Mistrz Polski PT, Ujanowice - 2012.
1 miejsce - Lukovsky Pohar IPO3, Lukova (Czechy) - 2014
Termin:
6-7.06.2014
Ilość osób:
8 osób z psami
15 bez psów
Cena
2 dni
- z psem 300 zł
- bez psa 150 zł
1 dzień
- z psem 200 zł
- bez psa 100 zł
Zapisanie się nie jest równoznaczne z rezerwacją miejsca. Rezerwacja miejsca nastąpi po przelaniu zaliczki w wysokości 50%. Liczy się kolejność wpłat.
Zaliczkę należy wpłacić do 08.05.2015 r.
ZAPISY
http://goo.gl/forms/3nf1e5bIJt _________________ Pozdrawiamy
Elka & Happy & Kiss & Speed:)
Brutus[']
 |
|